מכשיר למיצוק העור – האם הוא באמת עוזר?

קמטים בעור זה הסיוט של כל אישה. זהו שלב שמעיד על כך שהיא מזקינה, כבר לא צעירה ויפה כמו פעם, וכיום, יותר מתמיד, אנשים מפחדים מהשלב הזה ורוצים להיות צעירים לנצח.

זו הסיבה שמושקעים מאות מיליוני דולרים במחקרים להבין כיצד לגרום לעור להישאר טרי ורענן לאורך שנים. אין ספק שבעתיד הקרוב כבר יפתחו את הפורמולה שתשאיר את העור צעיר למשך שנים רבות ללא קמטים, אם כי כמובן, עדיין אין פתרון לבעיית הזקנה והמוות. 

אחת הדרכים לטפל בקמטים וכפלים בעור הוא באמצעות מכשיר למיצוק העור, אבל איך זה עובד? האם זה באמת עוזר? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

מכשיר למיצוק העור:

ישנם כמה דרכים ושיטות לגרום לעור להמשיך להיות מתוח. השיטה שהייתה מקובלת עד היום הייתה מתיחת עור על ידי ניתוח קוסמטי. התוצאות היו טובות והיו יכולות להחזיק בין 5 ל 10 שנים אולם היה גם סיכון כמו בכל ניתוח להישארות של צלקות ועוד סיכונים נוספים.

כיום, בעולם הקוסמטי מנסים לתת מענה לטיפולים כאלו ואחרים לא באמצעות ניתוחים אלא על ידי מכשירים שמגיעים לאותה תוצאה בדרכים אחרות לגמרי.

כך המכשיר למיצוק העור גורם לעור להימתח מעצמו במקום למתוח אותו בצורה מלאכותית. איך זה נעשה? המכשיר גורם לרתת פנימי לעור והעור, בתגובה, כדי להגן על עצמו, מתהדק עוד יותר.

לאחר כמה טיפולים ניתן לראות שהעור נמתח לחלוטין. בניגוד לניתוח, בטיפול הזה יתכן שתצטרכו לתחזק את התוצאות על ידי טיפול מידי תקופה, אולם זה עדיף מאשר לעשות ניתוח כירורגי שעשוי להשאיר צלקות.

היעילות של המכשיר נחשבת ברמה גבוהה ואם המכשיר מגיע מחברה טובה הוא בהחלט יכול להביא לכן את התוצאות שאתן רוצות.  למידע נוסף היכנסו לאתר https://leonardo-tech.com/