טבון אבן – לאפות עם טעם של פעם

טאבון אבן

בין  אם אתם שרופים על בישול, אפייה ואתם מרגישים שאתם חייבים לקחת את זה לרמה הבאה ובין אם אתם סתם רוצים להתנסות במשהו חדש, טאבון אבן בהחלט צריך לעניין אתכם.

אז על מה אנחנו מדברים? כפי שאתם בוודאי יודעים, התנורים שיש בכל בית מודרני עשויים ברזל או מתכת כל שהיא, החום נצבר בפנים ואתם מקבלים תבשיל מבושל, אבל, בדרך אתם מפסידים משהו. 

חלק מרכזי בטעם של האוכל ובתוצאות של מה שבישלתם עד כמה הוא יהיה טעים או לא, תלוי בטמפרטורת הבישול הנכונה ובסוג הבישול שאתם נותנים לו.

לטאבון יש יכולת לייצר דברים מדהימים. המשיכו לקרוא כדי לדעת עוד על הטאבון וסגולות הבישול שלו.

טאבון אבן:

כפי שפתחנו, חלק מהטעם של התבשיל נקבע לפי צורת הבישול שלו והטמפרטורה שבה בישלתם אותו. כך זה קורה בדרך כלל. החום בתנור רגיל הוא מוגבל שכן הוא מיועד לבישולי בית פשוטים. בישולי בית פשוטים אינם דורשים יותר מאשר 200 או 300 מעלות כדי לבשל או לאפות בצורה טובה. 

אולם כשמדברים על טעם מיוחד ופריכות במאפים כאן רמת החום מתחילה לשחק. טאבון מגיע ל500 מעלות חום וגם אוצר את החום בתוכו מה שיוצר אפקט על הבצק או המאפה שאתם רוצים ומוציא אותו פריך ללא נוזלים מיותרים.

לכן, הפיצות שתעשו בבית לעולם לא יהיו דומות לפיצה של פיצרייה מקצועית. התחרות כאן לא שווה בגלל התנור שיש להם ואין לכם.

טאבון מאפשר לכם לאפות ולבשל מאפים עם מרקם מיוחד, גם הבשר יכול להתבשל שם ולצאת רך מאוד בשל החום הרב ששורר בתוך הטאבון ומרכך את הבשר במהירות.