סטרפאון – כי לכולם מגיע להנות!

בעולם של חופש מיני ופחות שיפוטיות לגבי העדפות מיניות – יכולים זוגות הטרוסקסואליים ובעיקר זוגות חד מיניים: לשפר את איכות חייהם, זאת בעיקר על ידי הוספת אביזרי מין אל חדר המיטות. בכך, יותר ויותר אנשים נהנים מחיי מין טובים ומרגשים יותר.

אחד המוצרים שהפכו פופולאריים בקרב זוגות מכל זוג – הוא הסטארפ און. חגורה שעליה מורכב דילדו בגדלים שונים, שמאפשרת חדירה אנאלית או וגינלית בעת היעדר איבר מין זכרי בנמצא. אבל מה צריך לדעת על המוצר? כיצד משתמשים ואיך בוחרים? הכול בהמשך.

אביזרי מין הפכו כבר מזמן לחלק בלתי נפרד מחי מין של רבים, בעוד שאביזרים כמו דילדו, ויברטור, רוקט פוקט, פלאגים אנאלי ועוד – כולם נמצאים בשידות של חדרי שינה בארץ ובעולם! אביזרי סקס מטרתם העיקרית לשפר את העונג המיני, לאפשר משחק מקדים מלהיב יותר, ולהעניק אורגזמות: גם בעת קיום יחסים וגם בעת עינוג עצמי, או הדדי.

אחד מהמוצרים הבולטים בתעשיית אביזרי המין, הוא סטראפ און – רצועה קלה להתקנה מצוידת בדילדו בגדלים שונים, אותה כורכים סביב המותניים ולאחר מכן חודרים חדירה אנאלית או וגינלית אל גופו של הפרטנר. בכך גברים ונשים יכולים לשפר ולשדרג משמעותית את העונג המיני.

אז כיצד משתמשים במוצר?

לפני השימוש, יש להכנס אל חנות סקס אונליין ולבדוק איזה מוצרים ישנם ואיזה סטרפאון מתאים לכם. כיום אפשר למצוא אביזרים מעולים עשויי סיליקון רפואי כמו סטארפאון ודילדו רוטטים ומעוצבים בצורה נעימה ומושכת. בכך אפשר גם לחדור אל בת או בן הזוג וגם להעניק רטט מושלם בעת החדירה.

כיצד בוחרים את המוצר הנכון?

כאשר אתם גולשים בחנויות סקס באינטרנט, סקרו את המוצרים השונים ובחרו סטארפ און שמתאים מבחינת הגודל אל הצרכים שלכם. חשוב לבחור סטראפ און קלאסי עם דילדו של 19 סנטימטרים שמתאים כמעט לכול אחת ואחד. בחרו דילדו עשוי סיליקון רפואי ומוצר איכותי שיגיע אליכם עם משלוח דיסקרטי לכול מקום. בכך תוכלו להעצים עונג מיני באופן מיוחד ומספק.