זני הקנאביס הטובים ביותר נגד כאבים

volcano vaporizer

קנאביס הינו צמח בעל סגולות רפואיות גדולות מאוד. רבים אינם יודעים זאת אך ישנם זני קנאביס רבים ומגוונים אשר ביכולתו של כל אחד מהם להשפיע על הגוף בצורה שונה ולכן לעזור בכאבים שונים. חולים רבים אשר משתמשים בקנאביס מעידים כי הוא משפר את הרגשתם באורח פלאי וכי הוא מעביר את הכאב כמעט לגמרי. על מנת לגרום לכאב להיעלם באופן המיטבי ביותר חשוב להכיר את זני הקנאביס השונים ולבחור את הזן הנכון ביותר עבורכם.

התאמת קנאביס לסוג הכאב

לצערנו קיימות מחלות רבות אשר אין להן כל תרופה וכן מחלות אשר דורשות מענה גדול בהתמודדות עם כאב אך המענה הקיים אינו תמיד יעיל ולכן אחד הפתרונות המוצעים כיום לאנשים אשר סובלים ממחלות מסוימות הינו שימוש בקנאביס בעזרת וופורייזר. קנאביס ידוע ביכולתו לשחרר מתחים, להרפות את הגוף ולעזור לו להתמודד עם כאב. ישנם זנים ספציפיים אשר מספקים מענה זה באופן הטוב ביותר להלן חלק מהם:

  • אינדיקה– גורם לרגיעה של הגוף והרפיה שלו. הוא מעייף וגורם לגוף לחוש תחושה של נינוחות ושלווה מה שמעלימים את הכאב באופן אוטומטי. 
  • CBD– בעל תכונות אנטי דלקתיות, מרגיע את הגוף ומאפשר לחוש תחושה של שלווה הן פיזיולוגית והן נפשית. 
  • בלוברי– מפחית כאבים ועוזר נגד בחילות והקאות ולכן יעיל מאוד לחולי סרטן.

ישנם עוד זני קנאביס שונים אשר מפחיתים כאבים באופן משמעותי אך ניתן לחלק את כולם לפי החומר הפעיל בהם. ישנם שני סוגי חומרים פעילים, THC אשר משפיע יותר על המוח מהצד ההזייתי וCBD אשר אין לו כל השפעה פסיכדלית והתכונות בו הינן יותר מרגיעות ומשרות שלווה ולכן אלו גם הזנים הטובים ביותר בהם ניתן להשתמש על מנת לשכך כאבים קשים.

> קראו עוד מידע על volcano vaporizer!