תוספי המזון הטובים ביותר

המאמר באדיבות XWEAR

מתאמנים שרוצים להשיג תוצאות מהירות, בוחרים להשתמש בתוספי מזון שונים כדי להוסיף ערכים תזונתיים חיוניים לגופם כתוצאה מהאימון האינטנסיבי שהם מבצעים. כאשר הגוף עובר אימונים עצימים שמטרתם לחזק ולחטב את הגוף, יש צורך "לעזור" לגוף להיבנות בהתאם באמצעות תזונה מספקת ואיכותית אותה ניתן להשיג עם תוספי מזון ייעודיים.

כיום ניתן למצוא מגוון רחב של תוספי מזון איכותיים, ולכל אחד מהם תפקיד חיוני אחר בשיפור תוצאות האימון.

אבקת חלבון

אבקות החלבון הם בין תוספי המזון הפופולריים ביותר בקרב מתאמנים. אבקת החלבון עשירה בחלבון בעי המופק ממזונות כמו ביצה או מי גבינה. הריכוז הגבוה של החלבון המצוי באבקות אלו מעניק תוצאות מהירות עבור מתאמנים המעוניינים לבנות מסת שריר בזמן קצר, זאת בנוסף לפעילות הגופנית אותה הם מבצעים בהתאם לתוכנית האימונים שלהם.

את האבקה ניתן לצרוך באמצעות הוספת מים או משקה אחר למנה מדודה של אבקה וכך ליהנות מכל היתרונות שיש בה. אבקות החלבון עשירים בטעמים מגוונים ומגיעים גם כחטיפי חלבון אותם ניתן לאכול אחרי האמון בכל מקום ובכל זמן.

מוצרי אנרגיה

במהלך אימון גופני הגוף שורף אנרגיה רבה, דבר שבסופו של דבר בונה ומחטב את הגוף והשרירים אך גם מעייף במיוחד. באמצעות צריכה של תוספי מזון מסוג מוצרי אנרגיה וקריאטין, ניתן לשפר באופן ניכר את הביצועים ולבנות את מסת השריר בצורה טובה יותר.

באופן טבעי השרירים בגוף אוגרים את הקריאטין כדי לפתח ולבנות את השרירים. לכן צריכת מוצרי אנרגיה המכילים קריאטין יכולים לעלות את מסת השריר, ולספק את האנרגיה הדרושה לגוף במהלך האימון.

מוצרים לעלייה במשקל

בשונה ממה שנהוג לחשוב, ישנם אימונים גופניים שהתוצאות שלהם מביאות בסופו של דבר לעלייה במשקל הגוף. אימונים כאלו מבוצעים על ידי מתאמנים המעוניינים לחטב את הגוף עם מולטי טריינר ולעלות את מסת ונפח השרירים בגופם. כדי לעודד את הגוף להתפתח בצורה מהירה ויעילה נוסף על אימוני כוח, ניתן לצרוך תוספי תזונה המכונים גיינרים. אלו תוספים המכילים חלבון ופחמימות המאפשרים להעלות את משקל הגוף ללא עלייה באחוזי השומן.