כך תבחרו ריהוט משרדי

לפני שתגיעו לבית עסק המשווק רהיטים טובים או תגלשו באתר על מנת להזמין ריהוט משרדי, תרצו בוודאי להיעזר בכללי אצבע לבחירה נכונה. חמשת הכללים יעשו לכם את החיים הרבה יותר קלים. 

ריהוט ואווירה 

זיכרו כי ריהוט משרדי הוא ללא ספק פריט פונקציונלי, אך הוא גם משפיע על האווירה. בחרו את הריהוט שמקנה לפי דעתכם את האווירה שאתם רוצים. ריהוט משרדי יכול להיות "בראש צעיר" או סולידי ובוגר, אנרגטי ותזזיתי או נינוח ושליו. 

המידות של הריהוט 

לעולם לא בוחרים ריהוט משרדי מבלי לדעת את המידות הרצויות. זה נכון במיוחד כאשר בוחרים שולחנות משרדיים, ארונות למשרד, דלפקים לעמדת הכניסה או למטבחון וכדומה. שטח רצפה וגובה תקרה ולעיתים גם מפתחי הדלתות, אם לא מדדתם עדיין, זה הזמן. 

צבע הרהיטים 

הגם שרהיטים משרדיים אינם צריכים לשבור יותר מדי מסגרות מבחינת צבעם, לא חייבים ללכת על בחירה שבלונית. לדוגמא, אם אוהבים אווירה צעירה ודינאמית במשרד, ריהוט משרדי בצבעים חמים יכול להיות בחירה מוצלחת למדי. 

בחירה בריאה ופרודוקטיבית 

שולחנות עבודה, כיסאות לעובדים, כיסאות מנהלים, כל אלה משפיעים לטוב או לרע על הבריאות ועל נוחות העבודה. על מנת שכולם במשרד יעבדו בנוח, בצורה נינוחה ובטוחה, זכרו לבחור אך ורק רהיטים שפותחו ויוצרו בהתאמה מלאה לכללי הארגונומיה. נוחות ואסתטיקה יחד, הכי כדאי. 

מחיר משתלם, התמורה לכסף שלכם 

נסיים עם דבר נוסף שהוא כמעט מובן, אך עם חידוד קטן. ריהוט משרדי בוחרים מספק שיודע להציע מחירים הוגנים ומשתלמים. אך שימו לב כי משתלם זה לאו דווקא ריהוט במחירים מוזלים במיוחד. המחיר צריך לשקף את האיכות ועדיף לפעמים לשלם קצת יותר, כדי לקבל איכות משופרת (שמשמעה רהיטים עמידים לאורך זמן). למידע נוסף בנושא ריהוט למוסדות