מצבות עם תמונה – לזכור את המנוח כמו שהוא

מצבות עם תמונה

בעולם בו אנחנו נוהגים לצלם ולתעד כל רגע, ואנחנו עסוקים לא מעט בלעשות סלפי ולצלם את עצמנו, אין זה מפתיע שגם אחרי לכתנו יש מי שדואג לשמור תיעוד שלנו, אפילו על המצבה שמתקינים על קברנו. 

בשנים האחרונות התחלנו לראות יותר ויותר אנשים אשר מבקשים לרכוש מצבות מעוצבות, מצבות ייחודיות ומיוחדות, בין היתר, כאלה אשר כוללות תמונות של המנוח. מדובר על מצבות בעיצוב מיוחד אשר ניתן להכליל עליהן את התמונה של המנוח, בין אם זה באמצעות כלי מיוחד, מסגרת או באמצעים אחרים. 

מצבות עם תמונה הן מאוד ייחודיות, בין היתר בגלל שהן שוברות את השגרה. במקום להסתפק אך ורק במצבה עם אבן וכיתוב, אפשר להוסיף עליה גם תמונה מיוחדת, בין אם זה בשחור לבן ובין אם זה בצבע. צריך לזכור, אם בוחרים להשתמש במצבה עם תמונה בצבע, אז זה משנה לגמרי את העיצוב והסגנון שלה. 

כיצד בוחרים תמונה בצורה נכונה

ראשית, צריך לבחור תמונה בגודל המתאים, בין אם זה למיקום בו אנחנו רוצים להציב אותה ובין אם זה מבחינת גודל ואיכות המצבה. אנחנו צריכים שזה יהיה מותאם בצורה הגיונית, פרופורציונאלית, על מנת שהתמונה תונח בצורה יפה וכל מי שיעבור ליד המצבה יוכל לראות בצורה יפה ומרשימה. 

שנית, אנחנו צריכים לבחור תמונה הולמת, תמונה מרשימה ויפה ולא תמונה סטנדרטית או תמונה שאיננה מתאימה למקום ולאירוע. אפשר אפילו להזמין תמונה מיוחדת או לקחת תמונה קיימת ולשפר אותה באמצעות תוכנות שונות. 

שלישית, חשוב לשים לב, אך משלבים את התמונה במצבה. רצוי לתכנן זאת מבעוד מועד באתר רמי מצבות, על מנת לראות שזה באמת מתאים ולא פגוע בעיצוב ובסגנון של המצבה.