איזה אביזרים אתם חייבים לקורקינט שלכם

הקורקינטים כובשים את ערי העולם. בתוך כך קיימים המון מותגים, חלקם ותיקים יותר וחלקם חדשים ובהתאם לגידול קיימים גם אינספור סוגים של אביזרים לקורקינט חשמלי.

תחום אביזרים לקורקינט חשמלי, הוא תחום שמתפתח ללא הרף, תוך מענה על צרכים שונים ומגוונים של המשתמש. קיימים אביזרים לקורקינט חשמלי שקשורים לצד הבטיחותי כמו פנסים, קסדות וכדומה וכן קיימים אביזרים שקשורים לנוחות ושימושיות כמו מנעולים, תיקים, כנפיים, אפודים וכדומה.

 

אביזרי בטיחות ומיגון

בצד של האביזרים שאתם  חייבים לקורקינט שלכם אין ספק שהדגש יהיה על הקטגוריה הראשונה של אביזרי בטיחות ומיגון.

גם פה כאשר מדברים על מיגון, חשוב לקחת בחשבון יש מיגון שמותאם למצבים של תאונה ואביזרים שמטרתם מניעה של תאונות.

אביזר מרכזי בצד של הבטיחות ומיגון, הוא הפנס. המטרה של הפנס היא קודם כל להאיר את הדרך כאשר אנחנו מדברים על שעות הערב והלילה, אך יחד עם זאת פנס ממלא תפקיד מרכזי בבולטות שלנו, ומקטין מאוד את סיכויי הפגיעה בנו על ידי רוכבים אחרים, כלי רכב ואפילו הולכי הרגל.

אביזר קריטי נוסף, הוא סוג של מתלה/קולב שמתאים לקורקינט חשמלי ושניתן לתלות עליו משקל של עד חמישה קילוגרם. לכאורה זהו אלמנט פשוט, אולם הרבה מאוד פעמים כרוכבים, אנחנו נאלצים להחזיק באחת מהידיים תיק או מארז, ועובדה זו פוגעת ביציבות שכן אנחנו תמיד חייבים להיות עם שתי ידיים פנויות ויציבות על הכידון.

אביזר חשוב נוסף, בעיקר למי שיש לו ילדים קטנים, הוא ידית אחיזה לילדים. זה ולא רק אביזר של נוחות, והוא גם אביזר שנותן ביטחון לילד ולך כמי שמרכיב אותו. ידית זו מבטיחה את היציבות של הילד במהלך הנסיעה.

 

מוזמנים לרכוש עוד היום מוצרים מומלצים באלי אקספרס.