איזה כסאות לפינות אוכל קיימים כיום בשוק?

פינות אוכל

בזמן האחרון פינות האוכל חוזרות לאופנה. משקיעים הרבה יותר מחשבה בעיצוב שלהן והן הופכות למוקד מרכזי וגם בעל עניין אסתטי, לא פחות ממה שנתפס כמרכז הקלאסי של הבית (הסלון). חלק מרכזי מהאופי של פינת האוכל נשען ללא ספק על הכסאות. נתאר איזה כסאות לפינות אוכל קיימים בשוק ומושכים את מרבית תשומת הלב הנוכחית. 

כיסאות לפינות אוכל בעיצוב רטרו 

פינת אוכל בעיצוב חמים מתאימה מאוד לאנשים שאוהבים לארח או לכאלה שאצלם בבית, נוהגים להתכנס במשפחה הגרעינית ולאכול בפינת האוכל. אפילו אם את הסלון שלכם אתם אוהבים מודרני באופיו, יכול מאוד להיות שתרגישו טבעי ובנוח עם כיסאות פינת אוכל בעיצוב רטרו. מענין לציין שכיסאות בעיצוב רטרו משתלבים נהדר אפילו לצד שולחן פינת אוכל בסגנון יותר עדכני ומודרני. 

כיסאות פינת אוכל מעץ בסגנון מינימליסטי 

סוג לחלוטין שונה של כיסאות לפינות אוכל המקובל כיום בולט דווקא באופי המינימליסטי. הסגנון הזה נראה נהדר בכיסאות מעץ, אך לא במראה הכבד, הגס או הלא מהוקצע. הסגנון המינימליסטי מעודן באופיו, אלה כיסאות קלילים יחסית, המשענת לא עשויה ממשטח עץ אחיד אלא אוורירית יותר ונעימה לעין. סגנון מינימליסטי בכיסאות פינת האוכל יתאים מאוד אם אתם רוצים להקנות קונספט קליל ונינוח לבית. 

כיסאות מרופדים דמוי עור 

עוד סוג, שונה מאוד של כיסאות לפינות אוכל שקיים כיום בשוק שואב השראה מעיצוב רהיטים בעור. חשוב לומר שלא מדובר בכיסא עם חיפוי עור של ממש אלא בריפוד דמוי עור. אלה כיסאות עם הרבה מאוד נוכחות. הם הופכים את פינת האוכל למסוגננת ויוקרתית במופגן. פחות מתאים לבית עם ילדים קטנים, יותר מתאים לפלח אוכלוסייה מבוסס ולרוב, בשלב בוגר והחלטי של חייו.