מה אומר החוק על צריכה קנאביס בישראל?

לפני מספר שנים כאשר הקנאביס הגיע לישראל ונודע לראשונה, החוק אסר כל שימוש. שימושים שאינם אישיים נאסרו באופן מייד אך אפילו שימוש עצמי נחשב לעבירה חמורה על החוק. בשנת 2017 חל שינוי משמעותי בחוקה בישראל אשר מקילה משמעותית על המשתמשים לצורך עצמו בלבד. 

 

חשוב להדגיש ולומר כי שימוש שאינו עצמי עדיין חמור במיוחד והנתפס על סחר בסם הקנאביס עלול לרצות עונש של עד 20 שנות מאסר בפועל. לכן קיימת חשיבות רבה להיצמד לחוקה ללא ניסיונות מיותרים אשר עלולים לעלות לכם ביוקר. 

 

שינוי משמעותי בחוקה בישראל בשנת 2017

החוק בישראל בשנים האחרונות מקל משמעותית עם אותם אנשים אשר עושים שימוש עצמי בלבד. מעבר לכך, ישנם לא מעט אנשים אשר נאלצים לעשות שימוש בפרחי הקנאביס לצרכים רפואיים. פרחים אלה יכולים לאסור משמעותית ללא מעט חולים להתמודד בצורה קלה וטובה הרבה יותר עם שלל הבעיות הרפואיות שלהם ולכם בשנים האחרונות ישנם חולים רבים אשר מקבלים אישורים לעשות שימוש תמידי.

 

מדיניות ההקלה עם השימוש העצמי 

עם השנים אט אט מתחילים להבין כי צמח הקנאביס אינו סם מסוכן אלא להיפך, יש לו לא מעט סגולות רפואיות חשובות במיוחד אשר יכולות לסייע לאנשים רבים להבריא מחוליים. התמודדות והתייחסות נכונה לקנאביס מאפשרת כיום ללא מעט אזרחים בישראל לעשות שימוש עצמי תוך הקלה משמעותית בחוקה אשר הייתה רלוונטית עד לפני מספר שנים.

לשם כך,צצו עם מותגים רבים המתמחים במוצרי ואביזרי עישון שונים העוזרים למעשנים לצרוך את הפרחים בצורה פשוטה ונוחה.

 

סם שאינו מסוכן ואף כולל סגולות רפואיות רבות

לכן, במידה וגם אתם צורכים קנאביס, חשוב מאוד לא לסחור בסם זה כלל! החוקה בישראל מחמירה מאוד עם נושא זה ובצדק. שימוש עצמי מקבל הקלות משמעותית בשנים האחרונות עד שבקרוב יותק לחלוטין ולכן שימוש עצמי זוהי האפשרות היחידה והבלעדית לשימוש בצמח זה. חשוב לומר כי סם זה מוכר כסם שאינו מסוכן ולכן ישנה מגמה של שיפור משמעותי בהתייחסות אליו. התייחסות זו כמובן מאוששת על ידי הרפואה כך שללא כל צל של ספק ניתן לומר כי מדיניות ההקלה עם הסם עוד תימשך בשנים הקרובות.

 

הנכם מוזמנים להכנס לחנות האון ליין MR Smoke, בה יש מגוון איבזרי עישון.