אילו סוגי פוקר קיימים?

המאמר באדיבות https://7xlsite.co.il

טקסס הולדם הוא ככל הנראה סוג הפוקר הכי פופולארי, הכי ידוע ויחסית גם לא מאוד מסובך. אבל למעשה ישנם לא מעט סוגי פוקר סביב העולם. בין אם אתם רוצים ללמוד את המשחק בפעם הראשונה ובין אם אתם רוצים להתנסות בווריאציה שונה של המשחק, אלה הסוגים שכדאי להכיר. 

פוקד טקסס הולדם

כל רשימה של סוגי פוקר צריכה להתחיל עם הגרסה הזאת. הגרסה מתנהלת בכמה סיבובים, כאשר במרכז השולחן מונחים קלפים משותפים שנקראים גם קלפי קהילה. המטרה היא להצליח לקבל יד חזקה, המשולבת בין שני הקלפים שכל משתתף מקבל לבין קלפי הקהילה. במהלך הסיבובים מתווספים עוד ועוד קלפי קהילה, אך הקלפים שכל שחקן מקבל נשארים זהים. 

פוקר אומהה הולדם 

את הרשימה של סוגי פוקר אנו ממשיכים עם אומהה. בדומה לסוג המוכר מטקסס (טקסס הולדם) מניחים במרכז השולחן קלפי קהילה. אבל בניגוד לגרסה הכי פופולרית, כל שחקן מקבל ארבעה קלפים ולא שניים. יצירת היד המנצחת נעשית על ידי בחירה של שני קלפים מתוך הארבע שקיבל השחקן בצירוף שלושה מהקלפים המשותפים. 

פוקר שורט דק 

שורט דק זו גירסה של הולדם. היא לא אחד מאותם סוגי פוקר הכי פופולריים, אבל האמת היא שהיא הולכת ומתחבבת על הציבור הרחב. זוהי גרסה שמתאימה ביותר לשחקנים מנוסים ומותר לשחק רק עם שישיות וקלפים גבוהים יותר. האתגר והקושי הופכים את הסוג הזה לפחות מתאים למתחילים. 

בראג פוקר 

בגרסה זו כל שחקן מקבל יד שלמה המשמשת כ"קלפי כיס". אין אפשרות להחליף קלפים על מנת לשפר את היד. למשחק זה יש כמה וכמה גרסאות, בכל אחת החוקים מעט שונים. פחות מתאים לשחקנים מתחילים ויותר מתאים למנוסים שרוצים גיוון. 

אולי יעניין אותך גם לדעת על 7xl הפקדה באשראי