על מה לא תוותרו כשאתם מזמינים חדר לפי שעה?

על מה לא תוותרו כשאתם מזמינים חדר לפי שעה?

למה לשלם על מספר שעות רב לשהייה במידה ונהיה בחדר רק מספר שעות בודדות?

במקום להזמין חדר ללילה, מזמינים חדר על פי מספר שעות, כך אם צריך מזמינים אותו במשך היום או לצורך לינה בלילה. אין צורך לשלם על חדר למלון שמקבלים בשעה שלוש אם אנחנו עתידים להגיע רק בשעה שבע בערב. לא שווה לשלם למלון אם אנו נצא מהמלון בשעה שמונה בבוקר והתשלום הוא כולל עד לשעה 12. בואו לא נצא פראיירים!

מיקומי החדרים

ישנם מלונות בוטיק או בתי מלון שמשכירים חדרים לפי שעה כמו חדר דיסרקטי בחיפה. תוכלו למצוא את התופעה הגאונית הזאת ליד שדות תעופה ובקרבת תחנות רכבת. ליד הים, ליד אתרי טבע, ליד מיקומים רומנטים וגם באמצע שום מקום. החדרים שאנו מציעים לכם הם בכל רחבי הארץ, כך שזה מתאים לכולם, בין אם בנסיעה ובין אם לא. בין אם לבילוי או בין אם זה במהלך נסיעה ארוכה.

אופי החדר

חשוב לבחור בין מתחם צימרים מפנקים במיוחד לבין חדר בתוך בניין רב קומות בלב העיר. התאימו לעצמכם את החוויה ואת החדר.

שירותים נוספים

חברתנו תספק לכם את החבילה המושלמת לאירוח מדהים שייחקק בזיכרונכם! אם אתם מעוניינים אפשר לרוב להזמין טיפולי ספא מפנקים, עיסויים מקצועיים בתוספת ארוחה רומנטית לאור נרות וזוג כוסות יין, כמו גם סידור החדר לפי בחירתכם: סידור בלונים, עלי כותרת, ואווירה מיוחדת במיוחד.

 מה נחוץ לאהבה ?

 חופש, ריגושים, רומנטיקה. שלושה אלמטים חשובים המהווים שילוב מנצח! בכמה שעות של שקט מהילדים ומהשגרה תוכלו להחיות את האהבה והרומנטיקה ולממש אותה בכמה שעות של כיף זוגי, המלא ברוגע, שקט ושלווה.

israel roomsהחברה המובילה בישראל לחדרים לפי שעה

israel rooms מציע מבחר חדרי אירוח, חדרים לפי שעה שעות, צימרים לפי שעה שעות, חדרים להשכרה לפי שעות, חדרים דיסקרטיים מהמובחרים והאיכותיים ביותר בארץ. להזמנות היכנסו לאתר https://www.irooms.co.il/.

בזמן שלכם

הצימרים והחדרים יעמדו לרשותכם בכל רגע, בכל שעה, בכל זמן ובכל יום שתבחרו – על מנת שתהנו מרגע קסם ורומנטיקה בדיסקרטיות ובפרטיות מלאה.