ווינדוס עם רישיון – עדיין משלמים על תוכנה מקורית? מצוין

בשנים האחרונות כולנו מכירים יותר ויותר אנשים שעושים שימוש בתוכנות פיראטיות של ווינדוס. רגע לפני שגם אתם בוחרים בכך, כדאי שתדעו: זה לא מומלץ. לקנות תוכנת ווינדוס עם רישיון זו הבחירה הנכונה והחוקית, אז למה אתם מחכים? 

למה כדאי לעבוד עם תוכנה מקורית של ווינדוס? 

אם קניתם לא מזמן מחשבים חדשים ואתם מתלבטים האם כדאי לקנות ווינדוס עם רישיון או שרצוי לעבוד עם תוכנה פיראטית, חשוב שתדעו: איך תחליף אמתי לתוכנה מקורית. עם תוכנות מקוריות אתם לא נתקלים בבעיות וכך העבודה יכולה להיות הרבה יותר מהירה, חלקה ונוחה. לעומת זאת, אם לא תיקנו תוכנה מקורית, עלול להיות שתיתקלו בלא מעט בעיות תוך כדי עבודתכם, וזה כמובן, מיותר. 

האם חובה לשלם על ווינדוס עם רישיון מחירים מופקעים? 

עד לפני שנים זה באמת היה המצב. אנשים שרצו לקנות ווינדוס עם רישיון שילמו על כך הרבה יותר מידי כסף, וזה גם מה שהוביל לכך שצצו להן הרבה תוכנות לא מקוריות בחינם. יחד עם זאת, כדאי לדעת שהיום זה בכלל לא המצב. היום אתם יכולים לקנות, למשל, ווינדוס 10 הום במחיר של 125 ₪ בלבד כולל מע"מ, או ווינדוס 10 הום ריטייל במחיר של 159 ₪. מדובר על מחירים נוחים ביותר ולכן אין סיבה לוותר על רכישת ווינדוס עם רישיון. 

איפה קונים? 

חשבתם שאתם צריכים ללכת לחנות של מחשבים ושם לקנות ווינדוס עם רישיון? טעיתם. היום, ממש כפי שאתם יכולים לקנות כל תוכנה אחרת למחשב שלכם ישירות אונליין, כך קורה גם לגבי העניין הזה. אל תהססו ואל תדחו את הדברים, הזמינו לכם עוד היום את הווינדוס הדרוש לכם ותראו שלא תצטערו על כך בהמשך הדרך. 

אולי יעניין אותך גם קניית ווינדוס 11