יוגה על מזרן מתאים

יוגה על מזרן מתאים

 יוגה היא אחד התרגולים הנפוצים ביותר שיש. נשים, גברים ואפילו ילדים אוהבים לבצע תרגילי יוגה כדי לחזק את הגוף והנפש. ואכן, היוגה תורמת לירידה במשקל, היא מחזקת את השרירים וגם מרגיעה. כך שאם אתם נמצאים בתקופה לחוצה, יוגה היא התשובה לבעיותיכם. אין כמו להתחיל את הבוקר עם תרגילי יוגה, אך לשם כך אתם זקוקים לעזרתו של מזרן יוגה איכותי.

איך לבחור מזרן יוגה?

כדי להעצים את התרגולים שלכם, יש צורך לבחור מזרן יוגה ייחודי שיסייע לכם בתרגילים. אלה כמה מבין הדברים שיש להביא בחשבון כאשר בוחרים מזרן:

  • העובי – לעובי של המזרן משקל רב, בייחוד אם אתם מעוניינים בכך שיהיה לכם נוח במהלך התרגול. העובי המינימלי להתחיל אתו הוא 4 מ"מ, כאשר מזרן בעובי של 6 מ"מ הוא המומלץ יותר.
  • החומר שמננו עשוי המזרן – בדרך כלל המזרנים עשויים מחומרים מבודדים כמו PVC או ויניל, והם יעילים במיוחד כאשר אתם מעוניינים להתאמן בחיק הטבע.
  • מזרן דביק – במקרה הזה זו תכונה טובה, שכן דביקותו של המזרן מונעת מכם להחליק וליפול בעת התרגול. אך חשוב להקפיד לנקות את המזרן על מנת להישמר מפני זיהומים.
  • הטקסטורה של המזרן – מכיוון שבמרבית המקרים אתם מתרגלים יחפים, אתם יכולים להרגיש ביתר שאת את הטקסטורה של המזרן. מזרן חלק גורם לחושה חלקה, כך שאם אתם רוצים להרגיש שאתם נאחזים במשהו תוך כדי תרגול, כדאי לבחור במזרן שיש לו טקסטורה.

יקר או זול

כאשר אתם בוחרים מזרן יוגה, פעמים רבות אתם שואלים את עצמכם האם להשקיע במזרן או לקנות מזרן זול. ובכן, אם אינכם נוהגים לתרגל דרך קבע, תוכלו להסתפק במזרני PVC שהם זולים ופשוטים יותר. אך אם אתם מתאמנים באופן קבוע, כדאי להשקיע במזרנים יקרים יותר כמו TPE.