3 סיבות שבגללן כדאי גם לכם להתקין מוט מקלחת

אם שקלתם את האפשרות של הוספת מוט באמבטיה, המאמר הזה בשבילכם. בהמשך תוכלו ללמוד מה היתרונות של מוט באמבטיה, למה צריך את זה והאם זה באמת שימושי. 

רק נציין שמוט באמבטיה הפך לא רק למוצר פופולרי אלא גם למוצר עיצובי שיכול להימכר במאות שקלים ואפילו באלפי שקלים, הכול עניין של המותג שאתם בוחרים ורמת העיצוב. 

המוט במקלחת מאפשר לכם להתקלח ביתר נוחות ולשמור על הבטיחות שלכם במקום חלקלק כמו אמבטיה, המשיכו לקרוא כדי לדעת עוד. 

למה כדאי לכם להתקין מוט באמבטיה?

למוט אמבטיה ישנם כמה שימושים. השימוש הראשון והבסיסי הוא שיהיה לכם איפה להניח את ידית הברז כאשר אתם עסוקים עם הסבון. מצד אחד לא נוח לכבות את המים, בגלל שאז אתם עלולים לחוש בקור, המים צריכים להישאר זורמים אך שלא יטרידו אתכם במלאכת החפיפה. 

המוט מאפשר לכם להתקין את הברז בזיז שבולט ממנו. ככה אתם יכולים להנות ממים חמים גם כאשר חופפים ועדיין, בלי הפרעה כל שהיא. 

המוט ממלא גם תפקיד בטיחותי. כאשר אתם מתקינים מוט בטיחות, אתם למעשה מוודאים שבכל השטח של הקרמיקה או השיש, יהיה מקום אחיזה נורמלי בלי סכנת החלקה, זה חשוב מאוד כאשר יש מבוגרים שמשתמשים במקלחת. 

הרבה פעמים סבון שנשפך, הופך את המגע למחליק ביותר ומסוכן בהתחשב בקרקעית השטוחה והמחליקה של האמבטיה. 

בנוסף, מוט משמש גם כפריט שמשלים את העיצוב. הוא בולט על הקיר בצבע שבחרתם ומהווה מעין שבירה מעניינת לאותו הצבע. למשל, מוט כסוף על פני קיר שיש שחור, יכול להראות מעולה. ישנם עוד הרבה רעיונות איך לשלב את זה בעיצוב, אולם זה בהחלט משדרג את המראה הכללי של האמבטיה. להמשך קריאה בנושא אביזרי אמבטיה