ארון מטבח כפרי – נעים לעין ופרקטי ביותר

איך לבחור כיסאות כשיש שולחן

האפשרויות הרבות שמעמיד תחום הריהוט הכפרי, על שלל הסגנונות והעיצובים המופלאים – נותנים לבית מראה שובר שגרה ואווירה נהדרת. אם חשבתם על ארון מטבח כפרי – חשוב שתכירו את המאפיינים של הריהוט הכפרי בדגש על הארונות אותם תרצו להרכיב במטבח החלומות שלכם.

מה הוא ריהוט כפרי?

ריהוט כפרי עשוי בדרך כלל עץ מלא איכותי במיוחד, שמופיע בצורה טבעית – נטולת עיבוד וסיתות, והוא צבוע בצביעה אטומה. העץ המלא נחשב לחומר גלם איכותי במיוחד, שיוכל להחזיק מעמד לאורך זמן. הסגנון העיצובי של הריהוט הכפרי הינו אנין ומיוחד. הוא מאופיין בקווים נקיים, והוא נטול תוספות צעקניות ובולטות. הסגנון הכפרי הינו ביתי, חמים וקלאסי. 

במידה ובחרתם בארונות מטבח כפריים – חשוב לתת את הדעת לכך שהם ישתלבו בצורה נכונה עם הסגנונות העיצוביים האחרים שממומשים בבית, כמו גם לצבעים ששולטים במרחביו. הסגנון הכפרי מעניק לרהיטים מראה כבד מעט, זאת במיוחד אם בחרתם רהיטים בממדים גדולים – לכן מומלץ לשלב עם הריהוט הכפרי ולצדו סגנונות נוספים של עיצוב על מנת למתן את האווירה וליצור מראה קליל ונעים יותר.

חשוב לדעת, שמכיוון שלרוב ארון כפרי מיוצר מעץ מלא – שנחשב לחומר גלם יקר יחסית, מחירו הסופי של רהיט כפרי יהיה גבוה יותר ממקביליו בסגנונות עיצוב אחרים, אולם כדאי לדעת שהעץ המלא הינו איכותי ביותר ולכן ההשקעה בארון כפרי איכותי למטבח הינה השקעה מומלצת, זאת מפני שהארונות הללו יחזיקו מעמד לאורך זמן רב.

צבעים, מוטיבים וסגנונות בארון המטבח הכפרי

ארון כפרי עשוי להיות בכל צבע שהוא, אם כי הצבע הפופולרי והנפוץ ביותר במטבחים כפריים הינו – איך לא – הצבע הלבן. שיטות הצביעה של העץ יכולות להיות מגוונות ומעניינות, כאשר ניתן ליישם צביעה רב שכבתית מיושנת שמעניקה לארון מראה עתיק ונוסטלגי.

הידיות שמשלבים בארונות הכפריים הינן דומיננטיות למדי, כאשר הן יכולות להיות ידיות זהב הדורות, מגוון ידיות מתכתיות במראה עתיק בשילוב צבעים של שחור ולבן או גוונים מתכתיים אחרים לצד הלבן, עם הדפסים פרחוניים מעניינים ומלאי אווירה וניחוח.

> למגוון ארונות מטבח מיוחדים ואיכותיים בקו באתר https://www.vng.co.il/!