5 רעיונות ליצירת הכנסה נוספת בהרגלי עבודה אחרי הקורונה

הכנסה נוספת

תקופת הקורונה הייתה תקופה לא פשוטה עבור אנשים רבים. בין אם איבדתם את העבודה שלכם או שיצאתם לחל"ת וההכנסה החודשית שלכם נפגע מה שגרם להפחתה מאיכות החיים שלכם וויתור על דברים רבים אחרים, הרי שכרגע תצטרכו למצוא פתרונות יצירתיים לייצר הכנסה נוספת או עיקרית בתקופה שלאחר הקורונה. גם אם חזרתם לעבודה במשרה מלאה ייתכן ותרצו תוספת הכנסה מהצד בשעות הנוספות שלכם בבית כדי לסגור את הפערים הכלכליים שנוצרו בתקופה הזו. הנה כמה רעיונות ליצירת הכנסה נוספת מהבית לאחר הקורונה.

#1 – הקימו בלוג משלכם:

עם קצת מזל והרבה תוכן מעניין ייתכן ותשבו את הגולשים שלכם בקסמכם ותחברו אותם אליכם, כמות הגולשים תלך ותגדל וכאשר הבלוג יהיה מספיק פופולרי תוכלו להתחיל לייצר ממנו הכנסות בדרכים שונות כמו קידום תוכניות שותפים, מכירת שטחי פרסום ועוד.

#2 – צרו כסף מיוטיוב:

הקימו ערוץ יוטיוב פופולרי משלכם. סרטונים פופולריים יכולים להפוך לויראליים במהירות, להביא לכם קהל עוקבים גדול והצבת פרסומות בסרטונים שלכם תוכל לייצר לכם הכנסה נוספת ממערכת הפרסום של גוגל. כמו כן ככל שהערוץ פופולרי יותר תוכלו לקדם מוצרים וחברות שונות בתמורה לתשלום.

#3 – מכרו מוצרים אונליין:

הקימו חנות אלקטרונית משלכם. מכרו דברי מאפה ועוגות שאתם מכינים בבית, אוכל קייטרינג לשבת או אפילו עשו שת"פ עם ספקים שונים בתחום מסוים וקדמו מכירות אונליין של מוצרי החברה (לדוגמה מכירה של מתנות, צעצועים וכו'). 

#4 – צרו מוצרים דיגיטליים משלכם:

אם יש לכם ידע מקצועי וניסיון בתחום כלשהו צרו מוצרים דיגיטליים, שווקו אותם דרך האינטרנט והרוויחו 100% על המוצר שלכם. הפכו למומחים בתחום ובנות קהל יעד שתוכלו לשווק לו מוצרים נוספים, תוכניות ליווי ועוד.

#5 – ענו על סקרים:

יש לא מעט חברות שבשביל לאסוף מידע בכמויות (חכמת ההמונים) מוכנים לשלם כסף רב לצבירת הידע הזה. לדוגמה חברות העומדות לפתח מוצר מסוים לקהל, שואלות שאלות מכוונות והתשובות של הסקר שלהן יעזרו להם לכוון היטב את פיתוח המוצר שלהם בצורה נכונה לקהל היעד המתאים. לענות על סקרים לא יעשה אתכם עשירים ומומלץ גם ליצור אימייל ומספר טלפון ייעודי לעבודה זו (כדי להימנע מספאם רב ופרסומות בטלפון האישי שלכם) אולם היא דרך נהדרת ליצירת הכנסה נוספת ללא הכשרה מקצועית כלשהי.