5 טיפים לתכנון טיול לאקוודור

אחד מהחלומות הכי גדולים שמלווים אתכם מזה שנים הוא לנסוע לאקוודור? כדאי שתדעו שהיו זה אפשרי. מה שכן, חשוב לתכנן את הטיול הזה בצורה נכונה, וזאת על מנת שתוכלו לנצל את הזמן וליהנות מכל רגע. תוהים איך עושים זאת וזקוקים לעזרה? הינה מספר טיפים שיוכלו לסייע בתכנון טיול לאקוודור.

  • ההרכב האנושי – אחד מהטיפים הכי חשובים שישפיעו על השאלה איך יהיה הטיול שלכם באקוודור, זה להחליט עם מי אתם נוסעים. האם אתם נוסעים לבד? עם החבר הכי טוב? או אולי עם הילדים? 
  • מתי נוסעים – חשוב לבחור את העונה המתאימה לכם ביותר. טיול באקוודור יכול להיות שונה בכל אחת מעונות השנה ולכן כדאי לתת את הדעת גם על העניין הזה. 
  • לכמה זמן נוסעים – אקוודור היא מדינה שיש בה הרבה מאוד דברים מעניינים לראות, כולל הרי געש, אבולוציה מעניינת מאוד ועוד. לכן, אם אתם יכולים לנסוע לתקופה של כמה שבועות, מה טוב, כי כך יהיה לכם זמן להכיר מקרוב את המדינה הקסומה הזאת. 
  • ההחלטה האם לשלב בנסיעה עוד מדינות – אנשים רבים שבוחרים לנסוע לאקוודור בוחרים, ובצדק, לשלב גם ביקור באיי הגלפגוס. שווה לקחת בחשבון את האפשרות הזאת כי כך תוכלו לראות עוד מקומות מעניינים שלא תמצאו בשום מקום אחר. 
  • החליטו האם תעדיפו טיול עצמאי או מאורגן ברמת בוטיק – יש מי שרוצה לנסוע לאקוודור לבד ואילו אחרים רוצים לנסוע עם חברת טיולים מקצועית. כדאי לדעת שהיום יש אפשרות גם לתפור טיול בוטיק בדיוק בהתאם לדרישות האישיות שלכם. כמובן שלאופציה הזאת יש יתרון, כי כאשר המומחים מתכנים לכם טיול בהתאמה אישית, החוויה היא לא פחות ממושלמת.

אל תדחו את הטיול שלכם לאקוודור, התחילו לארגן אותו עוד היום בעזרת Red Pinapple ותראו שתחזרו עם טעם של עוד.