הכל על תהליך בניית גבות

נכון להיום יש אפשרות של בניית גבות לרוב הנשים שמעוניינות בכך. אם את סבורה שהגבות שלך דקות ודלילות ואת מעוניינת בגבות מרשימות ובעלות נוכחות בוודאי תשמחו לדעת שהדבר אפשרי. במאמר זה נרחיב אודות תהליך בניית גבות. 

בניית גבות מאפס

שיטת עיצוב גבות באמצעות שיטת השערה היא השיטה הפופולארית ביותר לבניית גבות היום וזאת משום הצלחתה הרבה. בשיטה זו משתמשים בטכניקה אחת או בשתי טכניקות משולבות שעיקרן החדרת פיגמנט לרקמה החיצונית של עור הגבה. טכניקות המיקרובליידינג והמיקרושיידינג אשר  מאפשרות תיקון גבות דלילות וריקות ללא צורה וכן גבות בהן יש קרחות. 

שלבי בניית גבות 

  • שלב ראשון – שיחה עם איש המקצוע אודות היסטוריה רפואית, אלרגיות ורגישויות של עור הפנים ואבחון עור הפנים וזאת על מנת לוודא ששיטת עיצוב גבות באמצעות טכניקות האיפור הקבוע אכן מתאימות לאותו מטופל או מטופלת.
  • שלב שני – הדמייה ותיחום באמצעות שיטת המיקרובליידינג. כאן מדובר על שיטה שאידיאלית למטרת תיחום גבולות של הגבה. התהליך נעשה באמצעות עט מיוחדת שבתוכה מחט שבתוכה פיגמנט אשר מוזרק לשכבה העליונה של עור הגבה ומוביל לאותה תוצאה מופלאה של גבה בעלת מראה טבעי וברור.
  • שלב שלישי- השלמה של הגבה באמצעות שיטת המיקרושיידינג. שיטה זו אידיאלית למראה מלאה של הגבה. בתהליך בניית גבות בשיטה זו  יוצרים באמצעות מכשור ידני כמות גדולה של נקודות קטנטנות של פיגמנט על העור, דבר אשר יוצר הצללה נפלאה (רבים קוראים לשיטה זו, שיטת הפודרה). 

לסיכום, תהליך בניית גבות כולל ייעוץ ואבחון, שימוש בשיטת המיקרובליידינג ליצירת גבה תחומה בעלת מראה טבעי ולאחר מכן מעבר בין שיער הגבות ויצירת נקודות קטנות (אפקט הפודרה), פעולה אשר תוביל למראה גבה מלאה בעלת מראה טבעי ואוורירי. כי גם אתן יכולות להיראות כפי שתמיד רציתן. בהצלחה! למידע בנושא קורס גבות