כל מה שצריך לדעת על אופניים לילדים

מעוניינים שילדכם יוציא אנרגיות ובמקביל יתרגלו פעילות גופנית? אופניים הם הפתרון המושלם! במאמר זה נספק לכם את כל המידע החשוב אודות רכישת אופניים לילדים.

 

התאמת אופניים לילד – הפרמטרים החשובים

משאלת הלב של רוב ההורים בשנת 2021 היא שילדיהם ינהלו אורח חיים פעיל ובריא, אופניים הם בדיוק כלי העזר להגשמת משאלה זאת. כיוון שישנם סוגים שונים של אופניים ורכישה של זוג אופניים אשר אינם מתאימים לילדים עלולה להתברר כבעיה בטיחותית, חשוב להקפיד להתאים לילד את האופניים בהתאם לפרמטרים הבאים:

  • גובה וגיל – הפרמטר הראשון בעת בחירת אופניים לילדים תמיד יהיה הגיל של הילד וגובהו. אופני ילדים בני שנתיים עד שלוש שהגובה שלהם הוא 80 עד 90 סנטימטרים יהיו עם גלגלים בקוטר של 12 אינטש וזאת לעומת ילדים בני חמש שש שגובהם הינו בדרך כלל מטרה ועשרה או מטר ועשרים שקוטר הגלגל של אותם אופניים שיבחרו עבורם הינו 18 אינטש. אם אינכם יודעים מה גובה הילד תוכלו לבחור אופניים בהתאם לגיל הילד.
  • סוג – כאן תצטרכו להכריע בין אופני דחיפה, אופני הרים ואופני BMX. אופני דחיפה יתאימו לילדים עד גיל ארבע. החלטה באשר לבחירת הרים או BMX, תהיה בהתאם לסוג השימוש ואופי הילד.
  • משקל – פרמטר חשוב נוסף הוא המשקל של אופניים לילדים. ככל שהאופניים יהיו קלים יותר כך הילד יוכל ליהנות יותר מהרכיבה שלו, כי הוא יוכל להזיז אותם בקלות. נכון להיום רוב האופניים הקלים עשויים מאלומיניום.
  • בטיחות – אין להתפשר על בטיחות בעת בחירת אופניים לילדים. חשוב לוודא שמדובר על אופניים עם בלמי רגל, שהצמיגים יהיו רחבים וכך יבטיחו נסיעה יציבה, שיהיה בולם זעזועים קדמי, שיש לאופניים פעמון ומחזיר אור. בנוסף כמובן שיש לרכוש עבור הילדים קסדה אשר תגן על ראשו.

 

בהצלחה!

 

מוזמנים לפנות אלינו לקבלת מידע וייעוץ מקצועי – https://www.cobra-bordo.co.il/.