דלתות כניסה מעוצבות – האם עיצוב בא על חשבון בטיחות?

דלת פלדלת מעוצבת

כאשר מזמינים דלתות כניסה מעוצבות יש לשים דגש רב על נושא הבטיחות במיוחד כאשר גרים ילדים בבית, אך עם זאת אפשר לשלב ולייצר דלתות כניסה יפהפיות שיוסיפו יופי רב לכל בית.

המבחר העצום אשר קיים היום מאפשר לכל משפחה לרכוש דלת פלדלת מעוצבת שיש בה גם את מלוא הצורך לביטחונה וגם את ההיבט העיצובי.

ייצור של דלת כניסה בטיב מעולה

ייצור של דלת כניסה היא מלאכת מחשבת אשר נבנית מהרבדים השונים של הדלת. המפעלים המתוחכמים אשר צועדים עם הקדמה, מייצרים דלתות איכותיות באמצעות מכונות הפועלות בשיטה המדויקת של CNC . מדובר בעליית מדרגה מאד משמעותית בטיבם של המוצרים ובדיוק של ייצורם.

הקו המנחה הוא ליצור דלת ביטחון עמידה ואיתנה אשר תגן על בני הבית מפני גנבים וגם מפגעי מזג האוויר בכל עונות השנה.

אפשר לייצר דלת כניסה בעלת כנף אחת או שתי כנפיים, בהתאם לגודלו של המפתח. החיפוי יכול להתבצע מעץ על גווניו הרבים או מאלומיניום בהיצע נרחב מאד של דוגמאות מדהימות. אפשר להוסיף פסי ניקל במידות רוחב שונות וחריטה מעוצבת.

הפרזולים השונים כוללים ידית משיכה הצמודה למנעול או לחילופין לכל אורכה של הדלת לנוחות מקסימלית. ההיצע של הידיות הוא עצום ואפשר לשלב זאת בכל דוגמה ובכל צבע באמצעות צביעה בתנור הייעודי לכך. תשומת לב רבה ניתנת לאופן הגימור ולביצוע של גימור מושלם לרווחת הדיירים.

עיצובה של דלת הכניסה

דלת הכניסה תופסת חלק מרכזי בעיצובו של הבית ולכן ההזמנה שלה תתבצע בשיתוף עם המעצבת אשר החליטה עם הלקוחות על הקו העיצובי של הבית.

אם נבחר קו קלאסי או מודרני, הפיתוחים והעיצובים אשר ייראו על דלת הכניסה ישתלבו בקו הכללי ויצרו נראות נפלאה של כל המרחב המשפחתי.

המפגש הראשון של כל אורח אשר מגיע הביתה הוא עם דלת הכניסה ולכן יש חשיבות רבה לעיצוב שלה כיוון שלאחר שהאורח רואה את דלת הכניסה המכובדת והמעוצבת, ברור לו שגם פנים הבית יהיה מרשים ונעים למראה.