ציפוי אמבטיה – לכמה זמן זה מחזיק?

ציפוי אמבטיה

לא הרבה אנשים ידועים כי בכלל ניתן לבצע את התהליך הזה של ציפוי אמבטיה, אבל הוא בהחלט קיים, הרבה הודות לחומרים אשר קיימים לעבודה וגם מתאימים עבור זו הפעולה. כאשר עומדים בפני ההחלטה האם להחליף את האמבטיה הישנה שנראית לא משהו או לחפש אחר הדרך לשדרג אותה זה כדאי לדעת כי אכן ישנה אופציה נוספת שלא רק תעלה פחות כסף, אלא גם לא תצריך את כל כאב הראש הלא נעים הזה של כניסה אל שיפוץ של חדר אמבטיה שלם. פעולה זו היא של ציפוי האמבטיה, והיא כוללת כמה וכמה שלבים פשוטים למדי.


איך מתבצע ציפוי של אמבטיה

השלב הראשון כאשר רוצים לבצע ציפוי לאמבטיה ישנה הוא הניקוי שלה על ידי מכשיר שאיתו משייפים את השכבות המלוכלכות ובעלות העובש של האמייל שעוטף את כל האמבטיה עצמה. לאחר שהמשטח הזה משויף ונקי, יכולים ליישם את החומר הבא בתור שהוא חומר הבסיס, אותו מתיזים עם ציוד מיוחד על פני האמבטיה כולה באופן אחיד. תוכלו לראות דוגמאות לכך באתר https://bathking.co.il/ .

השלב האחרון והסופי הוא של יישום החומר האקרילי עצמו, כאשר ממנו מבצעים כמה שכבות אחידות וחלקות, עם בחירה של הגוון שאותו הכי מעדיפים לקבל בסופו של דבר, מלבד הצבע המוכר שהוא לבן. אחרי שהעבודה של היישום הסתיימה לה, מחכים טרם השימוש עד לייבוש המלא של החומר האקרילי, דבר שיכול לקחת לכל היותר יומיים. ואז? האמבטיה מוכנה לרחצה, עם מראה מבריק ועדכני ממש כמו אמבטיה חדשה.


עבודה קצרה לשנים מספר

מה היתרון של אופציה כמו ציפוי של אמבטיה על פני הזמנה של אמבטיה חדשה? קודם כל זה חשוב להבין כי עבודה כזו מגיעה עם אחריות למשך של עד חמש שנים ללא כל בעיה. דבר זה אומר כי יכולים לדחות שיפוץ מאסיבי של חדר האמבטיה לפעם אחרת, בייחוד כאשר זו עדיין נראית נפלא.

הדבר השני הוא העניין הכספי. מהלך של ציפוי אמבטיה במרכז הוא כזה אשר מצריך השקעה כספית קטנה שבה יכול לעמוד כל אדם, כך שלא צריכים להסתפק במצב הקיים כי יכולים לשפר אותו בצעד פשוט ולא יקר.