האם כל רכב יכול לעשות השחרת חלונות?

הרבה אנשים שואלים את עצמם. אם ניתן לעשות השחרת חלונות בכל כלי רכב. יש לתשובה כמה חלקים. יש לשאלה משמעות חוקית ומשמעות טכנית. מבחינת החוק לפי משרד התחבורה מותר לעשות חלונות כהים רק בחלונות האחוריים של הרכב. זה חוקי במאה אחוז. יש אנשים שעושים השחרת חלונות בכל הרכב. יש חברות שונות של כלי רכב, יש סוגים שונים של חלונות.

 

חשיבות של התקנה מקצועית בהשחרת חלונות

תהליך ההתקנה המקצועי של חלונות כהים הוא גורם חשוב להצלחת הפרויקט של השחרת חלונות. לכן חשוב לפנות לחברה השחרת חלונות ידועה וטובה. חברה שעובדת עם רוב הפירמות של מכוניות. כך תדעו שאתם יכולים מבחינה טכנית לעשות השחרת חלונות בצורה מקצועית וטובה עם תוצאה טובה ורצויה.

 

תקנים ישראלים מחמירים של בקרת איכות

השחרת חלונות  היא תהליך שנמצאת תחת בקרת איכות ישראלית יש תקנים מחמירים לגבי סוגי ציפויים בהשחרה על ידי ציפוי וגם לגבי דרכי השחרה בלייזר, לגבי תהליך ההשחרה באופן כללי ועוד. כך תדעו שאתם יכולים בלב שקט להשחיר חלונות לרכב ולקבל תוצאה יפה ואיכותית.

 

יתרונות חלונות כהים ברכב

חלונות כהים נותנים יתרונות רבים. הם מורידים את הטמפרטורה ברכב בימי הקיץ החמים, וגם מפחיתים סינוור בזמן נהיגה. אם אתם רוצים ללכת על בטוח מבחינה חוקית עדיף להשחיר את החלונות האחוריים ברכב בלבד, וכך להימנע מקנסות או מבעיות בזמן שהרכב עובר טסט. אם אתם לא רוצים להשחיר את כל החלונות ברכב ליתר ביטחון אפשר בהחלטת רק להשחיר את החלונות האחוריים לדעת שאתם לא עוברים על החוק. חלונות אחוריים גם מספקים לכם ברכב פרטיות, כך לא ניתן לראות מי נוסע במושב האחורי ברכב.