קונסולה, האם זה הכרחי?

שולחן קפה

בהרבה מאוד חנויות של ריהוט ועיצוב הבית רואים כי יש מכירה של קונסולות מעוצבות . הנה כמה סיבות טובות מאוד כי קונסולה  תהיה גם אצלכם בבית או בדירה.

עושים סדר במכתבים

לאחר שנכנסים אל הבית עם כמה וכמה מכתבים שהגיעו בדואר, היכן בדיוק אתם מניחים אותם? לא מעט אנשים מוצאים את המכתבים הללו מפוזרים בכל רחבי הבית, עם כאלה שנמצאים על שולחן האוכל, כאלה שנמצאים על שולחן קפה בסלון וכאלה שנמצאים על שולחן הכתיבה. הרבה יותר נוח לדעת בדיוק היכן מניחים כל מכתב ומכתב ולאחר מכן למיין את אלה למה שהולך לפח ומה שצריכים לסדר יפה במסמכי הבית. הצבה של קונסולה בכניסה אל הבית מאפשרת להניח בצורה נוחה את המכתבים הללו במגרה שלרוב קיימת לה שם, ולהמשיך אל ענייני היו מבלי ליצור של צורה של בלאגן.

מקום נוח להנחה של ארנק ומפתחות

רגע לפני שרוצים לצאת מן הבית אל עבר הרכב ותבצע עוד סוג של משימה חשובה, זה יכול להיות הרבה יותר יעיל לדעת בדיוק היכן כל דבר ודבר חשוב נמצא. בין כל אלה יש את הארנק ואת צרור המפתחות שמכיל את המפתחות לרכב ולבית. הנחה של אלו בקערה יפה על גבי הקונסולה מאפשרת לצאת ולהיכנס אל הבית כשיודעים בדיוק היכן אמורים שני אלה להימצא, ומבלי לשכוח אחד מהם כי הם נמצאים במיקום הכי נכון בשעת הכניסה אל הבית ולרגע של היציאה גם.

פינה מעוצבת בכניסה אל הבית

מן הרגע בו הבית הפך להיות יחידה אחת שבו יש את הכניסה לבית בשילוב עם מראה הסלון, פינת האוכל והמטבח, ישנה חשיבות יתרה אל העיצוב של החלל הזה ואל איך שהוא נראה. הוספה של קונסולה בחלל הקטנטן הזה של הכניסה א הבית יוצרת מראה הרבה יותר נעים ומהודר, כאשר הקונסולה היא לא רק רהיט יעיל אלא גם רהיט שמדגיש סגנון עיצוב אהוב ויוצר מראה יותר נעים של בית. ניתן להניח עליה אגרטל או קערה מעוצבת ואפילו גוף תאורה קטן, והתוספת הקטנה הזו מעשירה את החלל מבלי לעשות יותר מידי לשם כך.