מהו יועץ פנסיוני אובייקטיבי?

יועץ פנסיוני אובייקטיבי

יועץ פנסיוני אובייקטיבי הוא זה שמתפרנס רק מדמי הייעוץ שאתם נותנים לו ולא מתמלוגים של קרנות הפנסיה והחברות השונות שמציעות לו לקדם עבורם את המוצרים דרך הלקוחות שפונים אליו לייעוץ.

רבים מחפשים יועץ טוב, אולם לא רבים יודעים ששוק היועצים הוא כמו בובות על חוטים. מי שמחזיק ומנהל אותו אלו חברות הענק שמציעות תמלוגים נאים במיוחד לכל מיש שיביא להם לקוחות על ידי הייעוץ שלו. האם היועצים הללו פחות טובים? לא בטוח, אולם מה שכנראה זה אומר שהם לא אובייקטיבים שכן הם רואים גם את טובת החברה שמתגמלת אותם מול עיניהם.

אז מיהו יועץ פנסיוני אובייקטיבי ואיך תמצאו אחד כזה? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

יועץ פנסיוני אובייקטיבי:

יעוץ פנסיה הוא שירות שיש רבים שזקוקים לו. למה? משום שתחום הפנסיה הוא מאוד קשה להבנה למי שלא מתמצא בעולם הפיננסים.

כל החשבונות על מה שאתם שמים ועל מה שאתם מקבלים בחזרה, הם מסובכים. רק מי שלמד את התחום ומבין בהשקעות שוק ההון ובניהול תיקים יבין את השפה של תיקי הפנסיה. זו הסיבה שיועץ פנסיוני צריך אישור מיוחד לעסוק בתחום אחרי שהוא עבר לימודים מתאימים. לכן, הדבר הראשון שעליכם לוודא הוא שיש ליועץ תעודה שהוא מורשה לעסוק בתחום ושהוא פועל בצורה רשמית.

לאחר מכן עליכם לברר את עניין האובייקטיביות של היועץ. עליכם לשאול אותו, בלי להתבייש, האם הוא עובד עם חברות כל שהן. האם הוא מקבל עמלות על כל לקוח שמצטרף לחברה מסוימת.

הדבר השלישי שאתם צריכים לעשות זה לשמוע עליו המלצות ולהתרשם שאתם אכן מתאימים לעבוד יחד. הוא מבין אתכם ואתם סומכים על המקצועיות שלו.

> למידע מקצועי ופרטים נוספים בקרו באתר https://www.citreen.net!