תהילים יומי ליום שישי

תהילים יומי ליום שישי

מחפשים לעשות משהו מועיל? להתחבר אל מקור השפע ולתת מזון לנשמה שלכם? כמה מתאים לקרוא פרקי תהילים ליום שישי. פרקי תהילים אלו מילים מרוממות שמכילות כל כך הרבה, פסוקים מקודשים ומזמורים שכל כולם נבואה וקדושה. גם אתם, מהמקום בו אתם עומדים, גם אתם בנקודת החיים בו הנכם ניצבים יכולים להתחבר לבורא עולם ולפתוח ערוץ ישיר מולו.

החיבור בין יהודי לאלוקיו

בורא עולם יצר את האדם ותכנן עבורו מסלול חיים מיוחד ומותאם לו אישית. הוא זה שצופה עתידות ויודע מה טומן בחובו העתיד. הוא זה אשר מושכות החיים של כל אחד מאתנו נמצא בידיו והוא המושך בחוטים והמוביל אל היעד המתאים. כמה מתאים וראוי ליצור קשר הדוק עם בורא עולם, לטוות מארג איתן של חיבור עמוק עם מי שיצר אותנו ומתכנן לנו את החיים.

בקשות ומשאלות

כאשר יהודי מחובר לבורא עולם ומבין שהכול ממנו הוא יכול לפנות אליו בבקשות. לתנות את צערו ולהביע את משאלותיו. ולמי אין בקשות? האחד רוצה להצליח בעסקים, השני חולם למצוא את זיווגו, השלישי רוצה לחבוק בן, והרביעי מייחל לרפואה שלמה. אז נכון שאתם מנסים ומשתדלים, נכון שאתם מחפשים ונעזרים בפתרונות שונים. אבל הדרך היעילה והטובה ביותר היא פניה אל בורא עולם. כיוון שברגע שהפנמנו שהבריאות שלנו מידיו, ברגע שהבנו כי במציאת בן זוג רק הוא יכול להושיע – הישועה קרובה לבוא.

לדעת שהכול ממנו יתברך

אם נזכור ונפנים כי בורא עולם בוחר עבורנו את מסלול החיים, שהוא היוצר ובורא הכול וסולל לנו את הדרך נוכל לחיות את חיינו בשלווה וברוגע. נזכור כי בכל בעיה או מצוקה יש לנו כתובת לפנות אליה. ומי שניסה יודע – זה עוזר! כאשר מבקשים ומתחננים אל מי שהשפע בידיים שלו זוכים לראות תוצאות טובות.

לרוגע ואיכות חיים

כולנו רוצים לחיות את חיינו ברוגע ובשלווה. כולנו שואפים להיות שלווים ונינוחים. אך אין דרך להשיג זאת באמצעים רגילים. הדרך היחידה לאושר ולשלווה היא ביטחון ואמונה באלוקים – קראו כאן תהילים והתחברו למקור ותגלו את ההבדל.