מומחים לרפואת שיניים בירושלים – רשימת מומחים

מחפשים מומחה לצורך טיפול שיניים בירושלים? יש טיפולים שלא מבצעים אותם לפני שבטוחים שמגיעים אל המטפל המוסמך, המנוסה והמתאים מכולם. קבלו רשימה של רופאי שיניים מומחים ומומלצים שיכולים לטפל בשיניים שלכם באופן מושלם. כך תהיו רגועים כאשר הנכם עולים למיטת הטיפולים ופותחים את הפה לכפות הידיים העטויות בכפפות ולכל המכשור הנלווה. לקריאה אודות מרפאת שיניים בירושלים

רשימת מומחים לרפואת שיניים

  • ד"ר אריאל הירשהורן – מומחה בעיר במחלקת כירורגיה פה ולסת במרכז הרפואי שיבא בתל השומר. הוא בוגר בית הספר של הדסה והאוניברסיטה העברית לרפואת שיניים. הוא צבר ניסיון בביצוע אלפי השתלות שיניים וניתוחים תחת הרדמה כללית. ד"ר הירשהורן מדריך מתמחים ומנחה סטודנטים.
  • ד"ר מיטשל רודי – המנהל הרפואי של מרפאת השיניים EXPER בירושלים. בוגר האוניברסיטה מרילנד קולג' שבבולטימור בתחום כירורגיית שיניים. הוא צבר ניסיון של למעלה מעשרים שנה בטיפולי שיניים ודיאגנוסטיקה. הוא התפרסם בקרב המטופלים כמומחה בעל גישה טיפולית עדינה, סבלנות אנושית מיוחדת גם במהלך הטיפולים המורכבים ביותר.
  • ד"ר רפאל כהן – סיים את לימודי רפואת השיניים באוניברסיטה העברית בהצטיינות דיקן. הוא ביצע אלפי טיפולי שיניים ברמת שיקום קל. שיקום בעזרת שתלים, תותבות, עקירות וכן רפואת שיניים משמרת. ד"ר כהן מומחה בביצוע טיפולים טראומה דנטלית, פדודנטיה ועוד. 

ד"ר יקי מזרחי – סיים בהצטיינות התמחות ברפואת הפה בבית החולים הדסה עין כרם. הוא מתמחה בטיפולי שיניים לחולים שיש להם מורכבות רפואית. הוא ביצע במהלך השנים אלפי טיפולי שיניים, בנוסף הוא שימש כרופא מומחה במרפאות שיניים פרטיות וכן בבית החולים הדסה עין כרם. אצל ד"ר כהן ניתן לעבור טיפולי שורש מורכבים במיומנות רבה והקפדה מקסימלית על איכות הטיפול. זאת בעזרת ציוד מתקדם ושיטות טיפול חדשניות. למידע נוסף בנושא מומחים לרפואת שיניים בירושלים