מודים לסיגריה אלקטרונית- איפה אפשר לקנות בזול?

מודים לסיגריה אלקטרונית- איפה אפשר לקנות בזול?

אם אתם אוהבים את הרעיון של סיגריה אלקטרונית ורוצים לעבור למשהו יותר רציני, נוכל להגיד לכם שהמוד הוא המאייד שאתם רוצים אצלכם. לא רק שהוא מאפשר לכם לראות את הכמות אותה בחרתם לאייד על מסך דיגיטלי, ייחודו של המוד הוא האפשרות שלכם לבחור את השליטה במתח של הסיגריה האלקטרונית. רוב המודים יגיעו ללא סוללה ויהיה עליכם לרכוש את הסוללה בנפרד. 

עוברים למשהו רציני יותר, זה לא אומר שצריך להוציא יותר כסף

זה לא חדש שעסקי הסיגריות בארץ הם יקרים אפילו מול שאר העולם. אם בחרתם לעבור לסיגריה אלקטרונית ובפרט במוד, זו תהיה הוצאה שתצטרכו להוציא. אז ויתרתם על רכישת סיגריות רגילות ועברתם לסיגריה אלקטרונית, זה לא אומר שאתם צריכים להוציא עוד יותר כסף. ישנם דרכים למצוא את האיכותי והזול. תאמינו לנו, זה קיים.

איך לחפש?

אם אתם כבר בתוך עולם הסיגריות האלקטרוניות, הדרך שלכם למצוא מחירים שפויים היא יחסית קצרה. אנחנו יכולים לגלות לכם שרכישה דרך אתרי אינטרנט, כמו האתר אייסמוק פלוס מוזילה את הרכישה באופן משמעותי. אבל חשוב שתשימו לב מאיזה אתר אתם רוכשים את הפריטים שלכם. אייסמוק פלוס לדוגמה הנו אתר מקצועי בכדי לתת לכם את כל המידע שאתם זקוקים לו.

יתרה מכך, אם יש לכם האפשרות להתייעץ עם איש מקצוע שעוסק במכירת סיגריות אלקטרוניות מכל הסוגים, עשו זאת. שאלו כל שאלה שאתם צריכים בכדי להגיע לכל המידע שאתם צריכים. היתרון ברכישת מוד זה שאתם לא חייבים לרכוש את המוד ואת הסוללה מאותו המקום. כך שאם המוד עצמו לא עולה הרבה כסף אך הסוללה כן, יתכן והסוללה תימכר בפחות כסף במקום אחר. כל שאתם צריכים לעשות זה מחקר שוק קטן שיסביר לכם את העניינים.

קונים יותר? משלמים פחות

יתכן ואם תעשו הזמנה גדולה תינתן לכם הנחה על הרכישה. ממש כמו ברכישה סיטונאית, הדבר ישתלם לכם כשתסתכלו על כל פריט לגופו. כך שאם אתם מתכננים לעשן לטווח הארוך, יכול להיות שתרצו לחשוב על זה.

בסופו של דבר, כשעושים את החישוב המצטבר, מודים יהיו לכם זול יותר מקופסת סיגריות ביום.