כמה עולה לגרור את הרכב?

גרירת רכב הינו שירות שמיועד לשנע רכבים תקולים או כאלה שאינם בטוחים לנסיעה בעקבות בעיה פתאומית שהתעוררה בהם. הרי רכב שנתקע באמצע כביש סואן או אפילו עומד בשוליים שלו, אינו יכול לקבל טיפול באותו מקום ולא ניתן לאבחן בעיה ברכב שעוד באמצע הדרך. על כן, קיים השירות של גרירת רכבים והם מגיעים אל המקום בו עומד הרכב ומסיעים אותו אל המוסך שבעל הרכב בוחר. כמובן שכמו כל שירות, גם שירות גרירת רכב כרוך בתשלום. מה גובה התשלום? תגלו בהמשך הכתבה.

מה כולל שירות של גרירת רכב?

שירות של גרירת רכב כולל למעשה גרירה של הרכב ממקום עומדו אל המקום אותו בוחר בעל הרכב כאשר במרבית המקרים מדובר כמובן במוסך תיקונים. נהג הרכב הגורר אמור גם להבין קצת במכונאות רכב על מנת שיוכל לאבחן את התקלה שמונעת מהרכב להניע. אם כי הוא לא אמור לספק חוות דעת מקצועית ויסודית לגבי הבעיה והפתרון המומלץ עבורה. בגדול אפשר לומר כי שירות גרירת רכב צריך 'לעזור' לרכב התקול להגיע אל המוסך ותו לא.

כמה עולה לגרור את הרכב?

גרירת רכב הינו שירות שמתומחר לפי סוג הרכב שברשותכם, סוג רכב החילוץ הנדרש, המיקום אליו גוררים את הרכב וכן על פי מרחק נסיעה בקילומטרים. כך למשל מחיר לגרירת רכב פרטי למרחק של עד 10 ק"מ ינוע בין 150 ₪ ועד ל- 300 ₪, ולמרחק של 30 ק"מ תצטרכו לשלם בין 250 ל- 450 ₪. לעומת זאת, כאשר מדובר על גרירה של רכב מסחרי, המחיר יעלה בכמה מאות שקלים נוספים בהתאם למשקל הרכב ולגודלו. כמו כן, ישנה התייחסות לזמן הגרירה כאשר גרירת רכב בשעת לילה, בסופי שבוע וכדומה, תתומחר בתעריף אחר.

אולי יעניין אותך גם שירותי גרירה בתל אביב