איך לבחור מצבה

פטירה של אדם קרוב היא תמיד חוויה לא נעימה, אנחנו כמובן לא צריכים להמשיך ולהגיד את זה, הרי מדובר על מה שהוא כמובן ידוע לכל. בחירה של מצבה היא בחירה מורכבת ומאוד אישית. אנחנו כן יכולים לתת לכם כמה טיפים שיאפשרו לכם לבחור את הבחירה הנכונה ביותר עבורכם.

לאורך שנים ארוכות לאורך ההיסטוריה, רבים היו מי שהחליטו להפוך את מקום קבורתם למקום שייזכר לאורך ימים. אנחנו כאן כדי לסייע לכם וכדי לאפשר לזיכרון שלכם להישאר חי ושלם עד כמה שניתן. אנחנו כאן עם כמה טיפים שיעזרו לכם לבחור מצבה באופן הנכון ביותר עבורכם.

 

קודם כל, חשוב לשים לב שהמצבה נמצאת בחוץ

מטבע הדברים מצבה נמצאת בחוץ. כך שהעבודה אולי החשובה ביותר של מצבה היא להחזיק מעמד לאורך שנים ולהיות יציבה. לא סתם בוחרים באבן בכל פעם מחדש. לא רק משום שמדובר על חומר שיכול לכבד את המנוח יותר מכל, אלא מדובר על מה שיכול להחזיק אל מול תנאים קשים של מזג אוויר.

בהמשך, הבחירה כמובן צריכה להיות מה שיאפשר לבאים לזכור את המת, להרגיש כי נתנו לו כבוד אחרון. קודם כל, חשוב לנו להגיד שאין בזה חוקים. אבל הוא דבר מאוד אישי ואתם, תפקידכם הוא לבחור את מה שמרגיש לכם נכון ומתאים לרצונות שלכם ולדברים שחלמתם יחד.

 

דעו כי אין גבול

בעבר באמת מצבות היו נראות על פי סטנדרט מסוים. אבל היום אנחנו יכולים להגיד כי באמת אין גבול לאפשרויות הקיימות וכי אפשר באופן טבעי לעשות את כל מה שאתם רוצים. בסופו של דבר, הזיכרון הוא מאוד אישי והוא מה שאתם בוחרים שהוא יהיה. ביחרו את הזיכרון כמו שאתם רוצים שיהיה.

 

צרו איתנו קשר לקבלת מחיר מצבה.