איך תבחרו שטיח לחדר ילדים?

באתר סהרה

עיצוב חדר ילדים הוא אחד מהדברים היותר נחמדים לעשות. זה המקום לצאת מהקופסא ולשחרר מוסכמות שצריך להישמע להם בעת עיצוב חדרים אחרים בבית. ניתן להשתעשע בצבעים ובגוונים שונים, להתפרע עם רהיטים מעניינים, לשלב אביזרים מתוקים וגם קצת לאפשר להורים להגשים את חלומות הילדות שלהם…

שטיח בחדר ילדים – פריט חובה

בחדר הילדים ישנו פריט מסוים שחלק מהאנשים לא מחשיבים כפריט חובה, אך הוא בהחלט כזה. הכוונה היא כמובן לשטיח. השטיח מהווה מעין משטח נעים למשחק אך גם משמש כמבודד קור בימות החורף, מה שמאפשר לתת לילדים לשחק על הרצפה ללא חשש שיצטננו.

אז איך בוחרים שטיח לחדר ילדים?

כאשר בוחרים שטיח עגול לחדר ילדים עליכם לקחת בחשבון שלוש נקודות חשובות ועל פיהם לרכוש את השטיח – 

  1. התייחסו לעיצוב של החדר – השטיח נחשב כחלק עיצובי מהחדר ולכן חשוב מאוד לקחת את זה בחשבון בעת בחירת השטיח. קיימים בשוק מגוון עיצובים של שטיחים לחדרי ילדים ואפשר בקלות למצוא את האחד שיתאים במיוחד לעיצוב החדר שלכם וישתלב בו בצורה מושלמת.
  2. שתפו את הילדים בבחירה – חדר הילדים הוא רשותם של הילדים וככזה, חשוב מאוד שהם יאהבו אותו וירצו לשהות בו ולבלות בו כמה שיותר. על כן, כאשר אתם בוחרים שטיח לחדר ילדים באתר סהרה, כדאי להתייחס לדעתם, לקחת בחשבון את ההעדפות שלהם ולשתף אותם בבחירה הסופית.
  3. בחרו בצבע נוח שאינו מבליט לכלוך – אחד הדברים הכי חשובים שיש לזכור בעת אבזור חדר ילדים הוא פרקטיקה. ילדים אינם יודעים לשמור על ניקיון ויש צורך לנקות את חדרם לעיתים קרובות. על כן, בחרו בשטיח בעל צבע שאינו מבליט את הלכלוך וכן כזה שעשוי מחומר שניתן לכבס או לפחות לנקות בקלות.