איך להתחיל עם בחורה ברחוב

פיתוח אינטראקציה עם בחורות ברחוב יכולה להיות משימה מאוד קשה לגברים. לכל בחורה יש אופי אחר, היא אוהבת דברים שונים, וחלקן כמעט בלתי אפשרי לפיצוח. לפני הכל, דע את האויב. צריך לדעת מהם הסיכויים שלנו להתמודד מולה, איך לגשת, מה להגיד, ואיך להתנהג. הפניה הראשונה חייבת להיות מוצלחת וייחודית. תבינו, בחורה שמעה כבר הכל מהכל, אנחנו חייבים להבין את ראשה, מהם חולשותיה, וכיצד לנצל זאת לטובתנו. אז מה עושים? האם יש דרך להתחיל עם בחורה ברחוב? ברור.

למה כל כך קשה ומבהיל להתחיל עם בחורה ברחוב

אחת השאלות הנפוצות הוא הקושי בלהתחיל עם בחורה ברחוב, זה נראה קל, אבל זה הרבה יותר קשה. לא קל לגשת לכל אחת ברחוב ולהתחיל איתה, ולמה בדיוק? איפה הבעיה? הבעיה מתחילה מפחד וחששות מאי הוודאות שמתעוררת ברגעי האמת. בדיוק כמו שקשה לנו להחליט על צעדים משמעותיים בחיים, או להמר בבורסה. בשביל להתחיל עם בחורה ברחוב, נצטרך קודם כל להתמודד עם הפחד והחששות הקשים והפנימיים ביותר. איך להתחיל עם בחורה ברחוב אתם בטח שואלים, פשוט ניגשים אליה לרחוב ומנסים ליזום שיחה! מקסימום נקבל "לא" זה לא כזה נורא.

איך להתחיל עם בחורה ברחוב – שלושה טיפים מצוינים

לא קל להתחיל עם בחורה, הביטחון שלנו עשוי להתערער ולהיפגע, ואנחנו עשויים לקבל סירוב. ה- "סירוב" הוא הדרך הטובה ביותר ללמוד ולהקשיח את ליבנו לנורא מכל. בעתיד, זה יתרום לנו ויפתח לנו עור של קרנף. בקיצור, זה רק יתרום לנו. אז מהם שני הטיפים המנצחים להתחיל עם בחורה ברחובות ישראל? הנה הם:

  1. הפתיח הראשוני – הפתיח הראשון שלנו היא ההצגה הראשונה. הפתיח חייב להיות שנון, מדליק, ומעניין ככל האפשר. אל תשתמשו במשפטים שהיא שמעה אלף פעמים, תהיו חדשים. הפתיח הראשוני נועד להכרות ראשונה, להציב לה סימן שאנחנו רוצים להכיר אותה.

  2. על מה כדאי לדבר – לאחר שאנחנו מבצעים את האינטראקציה הראשונית, זה הזמן לחשוב על רעיונות מעניינות שימשכו את תשומת ליבה, ושיהפכו את השיחה למעניינת ולא משעממת מידי. הדרך שהופכת את השיחה למעניינת היא לנחש את "התשובות הנכונות" תהפכו את השיחה משאלות מיותרות ולא מעניינות, להנחות ותשובות.

  3. דעו את הסימנים – בחורות רבות יודעות להציג "תשובות" בדרכים שונות, ולרוב זה יהיה בסימנים. הרבה מאוד גברים לא "מבינים" או מודעים לסימנים האלה. חשוב שתבינו ותבדילו מתי בחורה מתעניינת, ומתי לא. ישנם הרבה מאוד סימנים לדעיכה מצד הבחורה: אני צריכה לזוז, יש לי חבר, או סימנים פחות מורגשים שמתוארים משפת הגוף שלה. דעו את הסימנים! ותבינו מתי זה מתחיל להיות משעמם, ומתי לא.

לסיכום

בשביל להתחיל עם בחורה, אנחנו חייבים להבין כיצד היא פועלת. ברוב המקרים, בחורה פועלת על רגש מסוים. היא תמשיך את האינטראקציה איתכם רק אם אתם מעניינים במיוחד. גברים שעוררו בבחורה רגש כלשהו, היא תמשיך לדבר איתם. זה יכול להיות גבר שהצליח להצחיק אותה, לרתק אותה, ושהיא אוהבת להיות לידו. לפני שאנחנו ניגשים לבחורה אנחנו חייבים להבדיל ולדעת מהם הסימנים שהבחורה משדרת לנו. כדי לקבל טיפים נוספים שיעזרו לכם, מוזמנים להיכנס לקישור https://www.rcommunication.co.il/post/yk-lhtkhyl-m-bnvt-yk-lhtkhyl-m-bkhvrh-khlq 

מעוניינים ללמוד איך להתחיל עם בחורה ברחוב ללא מאמץ או פחד מסוים? כנסו לאתר או התקשרו.