שיווק באינסטגרם

אינסטגרם, הפכה לאחד מאתרי המדיה החברתית הנפוצים ביותר, עם 55.8 אחוז מהשימוש הצפוי ברשתות החברתיות. האינסטוש פופולרי מאוד בקרב דור המילניום, האינסטגרם הוא כאן, ובהחלט כדאי לנצל אותו לשיווק.

שיווק באינסטגרם

עסקים רבים הצליחו להפיק את התוצאה הרווחית ביותר מפלטפורמת האינסטגרם עם אופיו ממוקד התמונה. כתוצאה מכך, יותר ויותר עסקים עושים אסטרטגיה ומתכננים שיווק באינסטגרם . היבט אחד כזה, הוא שיווק במדיה חברתית הזו על ידי קניית עוקבים באינסטגרם, צפיות, לייקים ותגובות.

היתרונות של שיווק באינסטגרם לעסקים קטנים

אינסטגרם, היא אמצעי זול במיוחד ויעיל ביותר להגברת המודעות למותג שלכם, הודות למסד הנתונים העצום של המשתמשים שלו. בנוסף, האופי הממוקד בתמונה של אינסטגרם, עוזר ליצור היכרות עם הנוכחות של המותג שלכם והטבעה במוחם של לקוחות פוטנציאלים בפרט.

עם זאת, נדרש זמן לא מבוטל כדי לפתח קשרים מקסימליים ולהגביר את המודעות למותג תוך השתתפות פעילה בפלטפורמה. מלבד זאת, אתם יכולים תמיד לקנות עוקבים באינסטגרם כדי לוודא שקהל ענק יהפוך לחלק מהמותג שלכם.

האם צריך תוכן באינסטגרם?

הפלטפורמה היא מדיום, אבל איסוף עוקבים יעיל, מחייב את התוכן שלכם באיכות מעולה. בנוסף, תסתכל על כמה אתרים איכותיים לדוגמא, כדי לקנות לייקים ועוקבים באינסטגרם מהקישור שלהם. זה יעזור במלאכת השיווק שלכם

דירוג SEO

כ- 80% מהמשווקים, טוענים שהגדילו את תעבורת האתר עם נוכחות פעילה יותר ויותר. זה לא צריך להיות מפתיע, שכן 73% מהמבוגרים שנשארים מקוונים פעם ביום, מבלים חלק גדול מזמנם ברשתות חברתיות.

עם 80% ממשתמשי אינסטגרם שעוקבים לפחות אחר אחד מהאתרים העסקיים שלכם, יצירת התנועה לאתר שלכם באמצעות קידום באינסטגרם תהפוך חשובה מאוד ובעיקר, תגרום לדירוג ה- SEO שלכם להיות בראש הרשימה.