קידום באינסטגרם

פלטפורמת המדיה החברתית הפופולרית ביותר היא אינסטגרם. יש לה מיליארדי משתמשים כיום. ללא ספק, אינסטגרם היא אחת הפלטפורמות הטובות ביותר לקידום העסק שלכם. זה לא רק מקדם את העסק אלא גם יוצר תדמית של מותג לחברה שלכם.

קידום באינסטגרם

לאינסטגרם בסיס משתמשים גדול; אינסטגרם מחברת מספר רב של משתמשים לפלטפורמת המדיה החברתית. מספר זה, גדל מיום ליום. אתם יכולים למתג את העסק שלכם במהירות על ידי חיבורו לאינסטגרם. 

כל קידום באינסטגרם וכל פוסט שקשור לעסק שלכם, פשוט מגיע לקהל רחב, שאלה עשויים להפוך ללקוחות הפוטנציאליים שלכם, דבר שכל עסק רוצה לעצמו.

תגיות בסטוריז – יתרונות

זו אחת הסיבות המצוינות ביותר להשתמש באינסטגרם לעסקים. סיפורי אינסטגרם תוכננו במיוחד כדי לפנות לקבוצה גדולה יותר של אנשים. ניתן לתייג את המוצר גם בסטוריז באינסטגרם. 

כאשר צרכן לוחץ על הסטורי, הוא יישלח ישירות לקטלוג המוצרים. עם כמה סיפורים ייחודיים, אתם עשויים גם להציע הרבה הנחות. בעזרת באנר מושך את העין, ייתכן שהחברה שלכם תפעיל מכירה גם דרך סיפורי האינסטגרם האלה.

צרו מעורבות של לקוחות פוטנציאליים

המטרה של מיתוג העסק שלכם, היא לשמור על קשר עקבי עם הלקוחות. אינסטגרם, מאפשרת לכם לשמור איתם על קשר באופן קבוע. קניית עוקבים איכותיים אלו בעצם אנשים יכולים לעשות לכם לייק, לשתף ולהגיב לפוסט המיתוג שלכם באינסטגרם. 

שימו עין על אסטרטגיית השיווק של המתחרים

אינסטגרם, היא גם מקום מצוין לעקוב אחר אסטרטגיות המיתוג של המתחרים שלכם. כלומר, איך המתחרים שלכם מגיעים ללקוחות פוטנציאליים. הפוסטים, הסיפורים שלהם והקביעות שבה הם מקדמים את המותג שלהם. 

אינסטגרם, מכילה את כל העובדות על תוכנית השיווק שלה. על ידי לימוד אסטרטגיית המיתוג שלה, תוכלו לשפר את סגנון הפרסום שלכם.