10 החברות המובילות למיתרים לגיטרות

חברות מובילות למיתרים לגיטרות

אנחנו ב- musicmart מתמחים בפתרונות איכותיים ומושלמים לתיקון ולשכלול של כלי הנגינה שלכם. כלי הנגינה בו אנו מתמחים ואוהבים במיוחד הוא הגיטרה. גיטרה על כל סוגייה. גיטרות בכל הגדלים שמתאימות לילדים ומבוגרים בכל הגילאים. גיטרות קלאסיות וגם חשמליות עם כל האפקטים האהובים. אנו מספקים ללקוחותינו מיתרים לגיטרות מהחברות המובילות בשוק הבינלאומי.

תוכלו למצוא את כל המיתרים לכל הגיטרות שאנו משווקים

אנו נספק לכם את כל הציוד הנלווה לכלי הנגינה שלכם, לשימוש נוח ומהנה יותר בכלי הנגינה שלכם. אם נקרע לכם מיתר, אל תיכנסו לפאניקה, העניין פתיר. אנו מספקים מגוון רחב ונרחב של מיתרים לכלי מיתר שונים ממיטב היצרנים ברחבי העולם.

מי הם היצרנים שלנו, מהם אנו מייבאים גיטרות ומיתרים?

Admira  – גיטרות ספרדיות אותנטיות ואסליות מספרד.

Alhambra– החברה האיכותית, נקראת על שם העיר ממנה היא מייצרת גיטרות אותנטיות ספרדיות איכותיות במיוחד.

Augustine–  חברה המתמחה בייצור המיתרים הטובים בעולם. החברה מהווה את בחירתם של טובי המוזיקאים הבינלאומיים.

D'addario Strings– החברה מייצרת מגוון נרחב של מיתרים לגיטרות קלאסיות, לגיטרות אקוסטיות, לגיטרות בס, לגיטרות חשמליות וכן מיתרים לכלים אחרים שלא ממשפחת הגיטרות המגוונת.

Elixir®Strings – יצרנית מיתרים אשר הטביעה חותמה באופן חד משמעי על מוסיקאים בינלאויים בכל העולם.

Hannabach Strings- חברה גרמנית, המייצרת מיתרים לגיטרה בס ולמבחר רחב של גיטרות וכן כלים אחרים.

החליפו אצלנו את המיתרים

אנו נציע לכם את הדרך הטובה ביותר בעבורכם להחליף את המיתרים שלכם, מכל סיבה, כך תוכל לתת לצלילים מדהימים להתנגן בין אצבעותיכם או בין המפרטים.

 בטוחים שתצטרפו למעגל הלקוחות המרוצים שלנו, אשר פשוט לא יכולים להפסיק לנגן בזכות המיתרים האיכותיים שלנו. ישנם סוגים רבים של אביזרים לגיטרות ולכלי נגינה רבים נוספים בואו להתייעץ איתנו על האביזרים המשלימים את חווית הנגינה שלכם וגם לגבי המפרטים שאתם מעדיפים לפרוט בהם ועל המיתרים עליהם אתם פורטים.

אלופים באיכות האביזרים המיתרים בעבורכם

אנו ב –  musicmart שמים לנגד עיננו תמיד, בראש ובראשונה את האיכות של המיתרים שלנו אשר נבחרים בקפידה בעבורכם ומפותחים בצורה מושלמת ובהתאמה עבור נגינה מהנה ואיכותית.