מפוח עלים – למה זה טוב?

מפוח עלים

כמו בכל שנה, לאחר שהקיץ מסתיים לו מתחילה לה העונה הבאה בתור, הלא היא עונת הסתיו שמביאה איתה גם את השלכת. השלכת היא דבר מאוד מיוחד שמתרחש בעונה הזו, שכן רואים איך אט אט עצים שהיו מלאים בעלים ופרחים משירים להם בשלבים את כל העלים, והעלים הללו מכסים את כל המדרכות ואת כל האדמה שנמצאת מסביב. כל זה מאוד נעים מבחינת המראה עצמו, וזה אפילו נחמד לשחק עם אותם עלים יפהפיים, אבל לאחר שמסיימים ליהנות מן המראה צריכים לעבור אל השלב הפרקטי, שאומר כי את כל העלים הללו יש לנקות ולסדר לפני שיתחילו להתפזר להם עם הרוח לכל עבר ולהיות כבר מטרד לא נעים.

מתגברים על השלכת

איך בדיוק ניתן להתגבר על ערמות של עלים שנושרים להם מכל עץ ומכל שיח, בייחוד כאשר מדובר על כמות נאה של צמחיה שנמצאת גם באזור שנחשב לשייך לרשות העיר וכזה שנחשב לרשות הבתים והבניינים. ובכן, בכל הנוגע למה שקיים בתחום השיפוט של העיריה, העיריה מביאה עובדים שידאגו לניקיון של העיר, ובכל הנוגע למה שנמצא כבר בתחום השיפוט של הדיירים בבתים ובבניינים, כאן כבר ראוי למצוא סוג של פתרון נוח שאיתו מאגדים את כל העלים יחדיו לקראת האיסוף של אלה והוצאה באופן מתאים. לשם כך ישנו מפוח עלים, שאיתו מבצעים את הניקיון הזה של העלים מבלי לבזבז זמן על כלי עבודה ידני.

פתרון מושלם לעבודה יעילה

כמובן שניתן לגרוף עלים בצורה מסורתית, עם מגרפה. אולם, ברגע בו לומדים להכיר את הפעולה שאותה מבצע מפוח עלים, לא יכולים לחזור אחורנית ולהתחיל לגרוף עלים במשטחים שיכולים להיות ממש גדולים. המפוח בעל מנוע חזק שיכול להפיח רוח אל עבר כל המקומות שבהם לכודים להם עלים, ועם הכוח הנהדר הזה מעיפים את על הלכלוך יחד עם העלים המפוזרים לאן שצריכים.

אולי יעניין אותך גם גוזם גדר