מה צריך לדעת לפני שקונים שעונים?

שעון הוא מוצר הכרחי עבור כל אחד. אנחנו ממש לא רואים את עצמינו מתמודדים בלי השעון המונח על פרק היד. למרות שיש לנו היום שעונים בטלפון ושעונים במחשב, שעונים על תנור האפייה בבית ושעונים על המיקרוגל. בכל זאת, השעון שהולך איתנו באמת לכל מקום וגם בשינה הוא לא נפרד מאתנו זהו שעון היד.

בגלל ששעון היד הוא כל כך חשוב, יש לתת את הדעת ולבחור בחכמה את השעון הנכון.

אז על מה צריך לחשוב לפני שקונים שעון?

יש מספר נתונים אשר עליהם יש לתת את הדעת כאשר מדובר בקנייה של שעון במיוחד אם זהו שעון יד.

  • שעון נגד מים – אחד הפרמטרים העיקריים בעת קניית שעון זהו הדגש על כך שהשעון יהיה נגד מים. אנחנו לא רוצים וגם לא תמיד יכולים להיות מוגבלים עם השעון ולשמור כל הזמן שלא יהיה מגע של מים עם השעון. כך גם ברחצה אנחנו לא רוצים להסיר את השעון. כאשר אנחנו קונים שעון נגד המים, הנישה הזו נעשית מסודרת.
  • שעון נוח – השעון אמור להיות מאוד נוח. שעון יד שהוא מעיק, מציק מגרד ומעצבן הוא שעון שלא נוח באמת. שעון כזה רק מחפשים להסיר ולהעיף מהיד.
  • שעון לעור רגיש – חשוב שהשעון יתאים לכל סוגי העור. אם מדובר בעור רגיש, חשוב שהשעון יהיה עשוי מחומרים היפו אלרגנים כדי להבטיח שהשעון לא יגרום לתופעות לוואי כלשהן.
  • שעון איכותי – כל הפרמטרים הללו הם חשובים מאוד. אך על האיכות של השעון, אסור לוותר. זה הפרמטר העיקרי. כי אם השעון לא יהיה איכותי, הרי שלא תהיה כל תועלת מהשעון היפה, הנוח וזה שמוגן מפני מים.

אולי יעניין אותך גם שעונים לגבר