מעבדת LEM – גילוי מוקדם של סרטן

מעבדת LEM זוהי מעבדה שהוקמה לפני 20 שנה והיא פועלת בפארק המדע רחובות נס ציונה. למעבדה ישנו מכשור רפואי מודרני ומאוד מתקדם אשר מאפשר לה לבצע בדיחות אבחון מוקדם של שלל מחלות ממאירות וסרטן, כדוגמת סרטן צוואר הרחם. יחד עם זאת, אפשר גם לעבור במקום בדיקת HPV ושלל בדיקות נוספות הודות למכשור ולצוות הרפואי המיומן שיודע להציע את המענה הזה.

 

תשובות מהירות וציוד מתקדם וחדיש

בין הדברים העיקריים שניתן לומר על מעבדת LEM ומאפיינים אותה זו העובדה כי מדובר במעבדה עם ציוד מאוד מתקדם, מהטובים ביותר בעולם לצורך של אבחון מוקדם של מחלות ממאירות. כמו כן, אם תבחרו לעבור בדיקה במקום, תוכלו לראות כי יהיה ניתן לקבל את התשובות תוך פרק זמן מאוד קצר באופן יחסי. לפיכך יהיה חכם מצדכם לשקול בחיוב את האפשרות לעבור בדיקה במעבדה הזו ולא באחת אחרת.

 

20 שנה של ניסיון בבדיקות גילוי מוקדם

מעבדת LEM תהיה המקום הנכון ביותר לפנות אליו אם יש לכם עניין לעבור בדיקה לזיהוי מוקדם של מחלות ממאירות ולהיות בטוחים כי אתם נמצאים בידיים טובות. צוות הרופאים שעובדים במקום יוכלו לבצע את הבדיקה תוך כדי שימוש במכשור האיכותי ביותר שקיים היום, דבר שיבטיח לכם שהתוצאות יהיו מאוד מדויקות ולא תצטרכו לחשוש בנוגע לכך.

המעבדה פועלת ברישיון משרד הבריאות והיא עומדת בכל הנהלים המקובלים, כדוגמת CAP ו BVQ. לאור זאת תוכלו לראות כי מדובר במקום המקצועי ביותר שתוכלו לפנות אליו כדי לעבור בדיקות גילוי מוקדם ולהיות בטוחים כי הדבר נעשה בצורה מקצועית וללא שום פשרות במהלך הדרך. אז אל תוותרו על ההזדמנות הזו ובחרו חכם.