מה האלטרנטיבות ל-Office 365?

Office 365

אם אתם לא רוצים לשמש על תוכנות אופיס לעסק שלכם, יש אפשרויות אחרות, במדריך הבא נסקור אותן. בגדול, אופיס נדרש כמעט לכל עסק שיש בו מידע ונתונים שצריך לארגן. בתוכנות אופיס 365 אתם יכולים להשתלט על כל המשימות של העסק שלכם במקום אחד.

אם אתם צריכים לעשות מצגת מושקעת, אתם יכולים להשתמש בפאוור פוינט. אם אתם רוצים לכתוב, השתמשו בוורד, אם אתם צריכים לשמור נתונים ולחשב אותם, אתם יכולים להשתמש באקסל. אמנם כל התוכנות הללו דורשות למידה קלה, אולם השורה התחתונה היא שהן הופכות את החיים לקלים יותר בכל מה שנוגע לניהול העסק.

אז מהן האלטרנטיבות והתחליפים שאפשר למצוא לאופיס? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

האלטרנטיבות לאופיס:

התוכנות של מייקרוסופט כוללים לא מעט יישומים, הם שימושיים מאוד למשרד, אבל המחיר שלהם לא נמוך. החברה מכירה את הערך של המוצרים שלה ולכן, אתם יכולים לשלם כמה עשרות דולרים טובים בכל חודש כדי להשתמש במוצרים של החברה.

זה לא משנה אגב אם אתם משתמשים בגרסת האונליין של המוצרים, כלומר על גבי הענן או בצורה של תוכנה המותקנת על המחשב, ההבדל הוא בעיקר בשיטת התשלום. התוכנות הפיזיות של מייקרוסופט נמכרות לפי רישיון שנתי ואילו הענן נמכר על ידי מנוי חודשי.

אז האם יש תחליף בדיוק כמו מייקרוסופט? לא ממש, אולם אם אתם צריכים רק את הבסיס אתם יכולים להכין מצגות בעורך המצגות של גוגל, אתם יכולים להשתמש בדוקס שזוהי התוכנה של גוגל שמאפשרת לכם ליצור מסמכים אונליין בצורה פשוטה ונוחה וגם פתרונות תקשורת מתקדמים. ישנם עוד כמה יישומים כמו היישום המקביל לאקסל ועוד, זה יהיה הכי קרוב למקור.