מתנות לעובדים במיתוג אישי ועם ערך של תרומה לקהילה

"מתנות קטנות, מישהו שלח לי מתנו קטנות.." אז לכבוד חג הפסח, כל עובד מחכה ומצפה לקבל מתנה מובחרת לכבוד החג המיוחד ומהחשובים שיש לעם היהודי. אז איך בוחרים מתנה טובה לעובד ולמה כדאי לגוון בהן?

מתנות לפסח לעובדים 

לא פעם אנחנו שומעים על חברות שקנו מתנות לעובדים לפסח, מתנות גדולות ויוקרתיות ובאותה השנה הרווחים שלהם צמחו פלאים ונעשו מבורכים יותר. זה לא במקרה ויש חשיבות רבה למתנות לעובדים לפני חג הפסח.

באופן כללי, מתנה לעובד היא הפנים של החברה להראות להם את ההערכה שיש לחברה כלפי העובד. זו יכולה להיות, אם תרצו, מתנה אסטרטגית ומועילה, כזו שתשרה על העובדים הרגשה טובה ומוערכת שתשאיר אותם במקום העבודה לעוד שנים.

איזו מתנה לקנות לעובדים לפני פסח? 

יין, תמיד בא טוב כמתנה לעובדים. אם העובד שלכם יקבל יין עם שמו או שם החברה עליו, הוא יחווה את ההערכה שאתם מעניקים לו והוא יוקיר לכם תודה על כך בהמשך. מעבר לזה, יין עם חריטת שם העובד, תמיד יוכל להישמר אצל העובד למשך שנים רבות ויעניק לו את ההרגשה הטובה על שירותו.

ישנן מאות ואלפי סוגי מתנות שתוכלו להתאים לעובדים שלכם ולכן, לפני שיגיע החג, חשוב שתבצעו את הדברים מהר ככל האפשר.

כמה עולה מתנה לפני פסח? 

סגנונות שונים של מתנות לשבועות או כל חג אחר לעובדים קיימים במרחבי הרשת ותצטרכו לבחור את המתאימים ביותר עבורם. כך, אם תעשו את הדברים בזמן הנכון, הכל ייראה אחרת והעובדים שלכם יוכלו לקבל את המתנות לפני חג הפסח.

אם אתם קונים עשרות רבות של מתנות לעובדים, כדאי שתבחנו את נושא החזרי המס שתוכלו לקבל אליהם ולהוזיל במקצת את העלויות.