באיזה חודש כדאי לעשות צילומי הריון

צילומי הריון

היריון היא תקופה מאוד קסומה. וארוכה. ועם כל מיני מיחושים שאר משתנים אצל כל אחת מן ההריוניות באופן די אישי. ובכל זאת, מדובר בנס ופלא לא קטן, שמתוך זרע וביצית תופח לו בבטן של אימו בנחת עובר קטן. זה די מקסים להיזכר בכל התחודים הארוכים הללו בבדיחות הדעת כשאר כבר מונח לו בידיים וישן בשלווה תינוק חמוד ושמנמן, אבל לא תמיד זוכרים את הזוהר המיוחד הזה של ההיריון כשאר מוצאים רק תמונה אחת שהיא לא בהכרח הכי מחמיאה. זה מה שמביא נשים רבות לתהות לגבי צילומי היריון, אחרי שהחברות רבות מעלות תמונות יפהפיות שלהן בהיריון לכל הרשתות.

מתעדים את ההיריון

בעידן של היום יותר מאי פעם יש תיעוד מסוגנן של נשים הריוניות בקטעי וידאו מרגשים ומצחיקים כאחד. אימהות שרוקדות עם בטן מלאה בתינוק ואימהות שמצולמות באוסף של תמונות שבוע אחד שבוע, עד לתמונה הסופית כאשר בידיים שלהם מונח לו התינוק. תיעוד של חודשי ההיריון זה דבר נפלא, אבל מה שיכול להיות יותר נהדר הוא תיעוד שבו לא צריכים בכלל כישרון. רק בטן תפוחה והרצון לשמר את הרגע הקסום הזה כדי שבשנים מאוחרות יהיה אפשר להיזכר ולהגיר לא מעט דמעות. כאן עולה שאלה מאוד חשובה, שבה מתלבטות הריוניות לגבי המועד הכי נכון לצילום של בוק היריון. תוכלו אפילו להזמין מגנטים של אותם צילומים מאתר Magnetli

חודש שביעי או שמיני

ובכן. זוהי אכן שאלה חשובה. להצטלם בחודש האחרון של ההיריון זה לא בחשבון מכיוון שבחודש הזה הבטן לא הכי פוטוגנית, וכך גם לא האישה שכבר שבעה מכל התסמינים הלא נעימים של ההיריון ומחכה להגיע לחדר הלידה ולהחזיק בידיה תינוק. גם החודשים המוקדמים מידי הם כאלה שבהם הבטן היא קטנה מידי לצילום אלא אם מדובר בהיריון רב עוברים, שם כדאי לחשוב על צילום בחודש מוקדם מאחרות. מה החודש הכי אופטימאלי לצילומי היריון? החל מהאמצע של חודש שביעי ועד לתחילת חודש שמיני. בתקופה הזו האמא נראית במיטבה, הבטן מספיק תפוחה להיות בולטת ונוכחת בצילומים ועדיין ישנה ציפייה דרוכה והתרגשות לקראת העתיד לבוא.

אולי יעניין אתכם גם: צילום חתונה