איך משתמשים בדף למניעת הריון

נשים רבות מחפשות את השיטה הכי טובה שיש להימנע מהריון לא רצוי, כי למרות השמחה שיש כשמגלים היריון, לא בכל שלב בחיים זה מתאים. לכן ברור מדוע גם את, כמו נשים אחרות, מחפשת פתרון טוב לעניין, וכדאי שתדעי: גלולות הן לא האופציה היחידה שעומדת בפנייך. ככל שעוברות השנים אנחנו רואים שיש יותר ויותר נשים שמחפשות אלטרנטיבה לגלולות והסיבה לכך ברורה: יש לכך מחיר כבד. הגלולות כוללות הורמונים שעלולים לפגוע בגופך ולכן טבעי שתחפשי אופציה אחרת שתהיה בריאה וטבעית יותר. מתלבטת מה לנסות? הגיע הזמן שתכירי את הדפים המתמוססים למניעת היריון. 

 

שימוש יעיל, נוח ומאוד פשוט 

 

אחד מהדברים שתמיד מטרידים את כל מי שרוצה לעשות שימוש באמצעי מניעה חדשים שהיא אינה מכירה, זו השאלה האם השימוש פשוט או מורכב והאם זה כואב. לכן אנחנו יכולים להבין אותך אם גם את מוטרדת מהעניין הזה, אך כדאי שתדעי: דף מתמוסס למניעת הריון הוא האופציה הכי טובה ונוחה שיש. בסך הכול את לוקחת את הדף, מקפלת אותה ומחדירה אותו לנרתיק. ההוראות מדברות על כך שצריך להחדיר את הדף לנרתיק בין 15 דקות לפני המגע המיני ועד 3 שעות. לכן, כל עוד תשמרי על הטווח המומלץ, תוכלי להיות בטוחה שאת מוגנת ושלא תיכנסי להיריון. 

 

האם יש תופעות לוואי לעניין? 

 

כמובן שזו עוד שאלה שמטרידה כל אישה שרוצה להימנע מהיריון לא רצוי ומעוניינת להשתמש באמצעי מניעה שונים. התשובה היא, במקרה של דף למניעת היריון, לא. כלומר, אין לכך תופעות לוואי ולא צפויים כאבי או אלרגיות, אז למה שלא תנסי את זה כבר בפעם הבאה כשאת חושבת לקיים יחסי מין עם בעלך או עם החבר?