קורס פסיכומטרי – כיצד להתכונן למבחן החשוב ביותר שלכם לפני תחילת הלימודים

קורס פסיכומטרי

עם מבחן הפסיכומטרי סטודנטים רבים נפגשו ורבים אחרים הוא יפגשו בדרך ללימודי התואר שלהם. העניין עם המבחן הזה הוא שהוא לא בודק את הIQ שלכם או כמה ידע יש לכם אלא את היכולות הלימודיות שלכם והמכסה שלכם. בהתאם לכך ניתן יהיה, בעזרת ציון שנא בין 200 ל-800, לסווג אתכם לקבוצת איכות לימודית שבה ציון גבוה יותר פותח בפניכם יותר אפשרויות לימוד במוסדות הלימוד האקדמיים. מבחן הפסיכומטרי יכול להתיש הן מבחינת האורך שלו, הן מבחינת הלחץ הנלווה לו והן מבחינת הלימודים העמוסים לקראת המבחן. קורס פסיכומטרי יכול רק לסייע לכם לעבור את המבחן בציון גבוה יותר וביתר קלות.

האם כל מקצוע ידרוש ממני פסיכומטרי?

ישנם מקצועות שאינם דורשים ציון פסיכומטרי אלא ממוצע בגרויות מסוים, לרבות ציונים בלשון, אנגלית ומתמטיקה. כמו כן בחלק מהמקרים תידרשו גם בראיון אישי להתאמה ללימודים וכן במבחני כניסה. מעל גיל 30 גם יש הקלות בנושא הפסיכומטרי וייפתחו בפניכם יותר דלתות גם ללא פסיכומטרי. בגדול, אם אתם מתכננים ללמוד בגיל צעיר, הרי שמרבית המקצועות בלימודים ידרשו מכם ציון פסיכומטרי בגובה מסוים. ככל שהמקצוע נחשב יותר ומסובך יותר ללמוד אותו הרי שציון הפסיכומטרי הנדרש יהיה גבוה יותר.

האם אני יכול לקבל ציון גבוה גם בלי קורס פסיכומטרי?

באמצעות קורס פסיכומטרי ניתן להשיג ציונים גבוהים בפסיכומטרי זה כבר הוכח מחקרית. אם אתם מאמינים ביכולות הלימודיות שלכם, ביכולת שלכם לקלוט חומר במהירות וברצון שלכם ללמוד לבד, בקצב שלכם ובסגנון הלימוד המועדף עליכם – נסו ללמוד לפסיכומטרי ללא קורס. אם אתם רוצים להגדיל את הסיכויים שלכם להשיג את הציון המתבקש בפעם אחת – השתתפו בקורס.

מה לומדים בקורס פסיכומטרי?

במסגרת קורס פסיכומטרי של זינוק תוכלו ללמוד מגוון רחב של כלים שיסייעו לכם בכל חלקי המבחן. ראשית תכירו את מבנה המבחן וכמובן שבמהלך הקורס תלמדו את הידע הנדרש לפתרון השאלות והתרגילים. יתרה מכך, היתרון בקורס הוא שאתם מקבלים כלים, טיפים וטריקים לענות על שאלות במהירות ובצורה אחרת לגמרי ממה שחשבתם מה שמקל על החיים שלכם ומסייע לכם לפתח דרכי חשיבה חדשות ועל הדרך לקבל ציון גבוה יותר במבחן.