נעלי ספורט – זול או יקר אונליין או בחנות – איפה כדאי לקנות?

נעלי ספורט הם הפריט הבסיסי הראשון והנחוץ ביותר לכל פעילות גופנית שהיא. ללא נעליים איכותיות ומתאימות אי אפשר לצאת אפילו להליכה יומיומית פשוטה. בטח שלא לריצה, לרכיבה או לאימון מקצועי. באנו לעשות כאן סדר לעניין קניית נעלי ספורט – איפה באמת כדאי לקנות בחנות פיסית או חנות אונליין? האם כדאי לקנות נעליים יקרות או כאלו שמחירן זול יותר?

נעליים מתאימות לכם

הכלל הראשון שאתם צריכים לזכור הוא שהנעל חייבת להיות מתאימה לכם. לכל כף רגל יש צרכים ודרישות משלה, לכל מתאמן יש תנאי נוחות אחרים אופטימליים שמתאימים לו. לכן אי אפשר להמליץ בצורה גורפת על נעל אחת שמתאימה ומומלצת לכולם. יש מתאמנים שצריכים נעל איכותית ויקרה במיוחד, אחרים מסתדרים טוב יותר עם נעל ברמה בסיסית יותר, גם אם המחיר שלה זול והאיכות שלה אינה נחשבת במיוחד, היא נוחה להם ועונה על הצורך שלהם בצורה טובה יותר מנעליים יוקרתיות ויקרות.

נעל – חייבים למדוד לפני שקונים?

כולנו יודעים שנעל חייבת להיות נוחה מאוד, מתאימה לרגל שלכם ולאפשר לכם תנועה נוחה וקלילה. כדי להתאים את הנעל צריך למדוד אותה. אמנם יש כיום אפשרויות להיעזר בטבלת מידות לפני רכישת נעל, כדי להצליח להתאים את הנעל למידת הרגל ולבחור אותה באופן מדויק לפי כל המדדים. אבל בפועל אין כמו למדוד בצורה פיסית את הנעל. אמנם לא תמיד חייבים למדוד. זאת כי אם אתם רגילים לנעל של חברה מסוימת ואתם צריכים להתחדש בנעל חדשה, קל ופשוט לבחור דגם חדש ולחזור על אותה מידה בדיוק. כך אתם לא יוצאים מהבית ולא מבקרים פיסית בחנות, אך כן בטוחים ביחס לנעל ולמידה. למידע נוסף אודות נעלי ספורט לגברים