כל היתרונות בכיוון לקוחות בעזרת מדבקות רצפה

אם שיחקתם פעם חפש את המטמון אתם ודאי יודעים כמה חשוב זה לשים לב לפרטים הקטנים. הרמז הבא יכול להיות בכל מקום וכן, גם ברצפה. בדומה לחפש את המטמון, גם עסקים רבים הבינו שרמזים יכולים לזמן אל החנות שלהם לקוחות חדשים. בהגעה לרעיון הפרסום על גבי רצפה, עולם השיווק הצליח למצוא דרך יעילה וייחודית להגיע אל לקוחות רבים, חדשים וישנים כאחד.

על מה עיקרון מדבקות הרצפה עובד?

קרה לכם פעם שנכנסתם לקניון בעבור דבר מאוד מסוים והבנתם שאת ממש לא יודעים היכן הוא נמצא? אנחנו בטוחים שקרה לכם ולכן, כאשר יש שילוט מסודר ומובהר היכן החנות ממוקמת, הדבר מקל עליכם למצוא את יעדכם מבלי להסתבך ולבזבז זמן רב. 

הדרכה יעילה ונגישה

אחת מהשיטות עבור הדרכתכם אל החנות המיועדת שלכם תהיה מדבקות רצפה. כך, כאשר אתם עוקבים אחר חצים בעלי לוגו החנות המודבקים על הריצפה, תצליחו למצוא את החנות בן רגע. מדבקות לרצפה המכוונות את הלקוחות אל יעדם הן נחוצות בקניונים גדולים וסבוכים כמו למשל דיזינגוף סנטר שמפורסם בהיותו מסובך וסבוך.

ניצול ההרגלים של בני האדם

בואו נודה בזה, רובו הזמן אנחנו נהיה עם הראש בתוך הטלפון הנייד והחכם שלנו. כך גם כשאנחנו מחפשים חנות מסוימת בקניון, אנחנו נסתכל בפלאפון לבדוק למשל אם רשומה קומה בכתובת החנות. כך, במקרה כאשר ראשכם מוטה כלפי מטה אל עבר הטלפון שלכם, תציץ לכם פרסומת מודבקת על הרצפה ובה כל הפרטים אותם הייתם צריכים בדיוק עבור החנות אותה חיפשתם.

מיתוג עסקי על הדרך

תשומת הלב שמדבקת רצפה מקבלת, היא לפעמים יותר גדולה מאשר צורות השיווק והשילוט האחרות בכך שהיא לא רק מפרסמת, היא גם מכוונת. לא פעם ולא פעמיים יוצא שנכנסים לקניון ונתקלים בשילוט שמזכיר לכם שאתם צריכים עוד כמה דברים. או לחילופין, נתקלים בשילוט של חנות שאתם לא מכירים ובא לכם לראות במה מדובר. 

לסיכום,

מדבקות לרצפה הן צורת שיווק חכמה, יעילה ואידאלית עבור חנויות שיודעות שקצת יותר מסובך להגיע אליהן.

למידע נוסף על מדבקות רצפה , מדבקות לחלונות בחנויות לחצו כאן!