הדפסת חולצות

הדפסת חולצות

לקראת הקיץ מדפיסים חולצות רבות עבור הקייטנות שנערכות במיקומים רבים ברחבי הארץ. המגמה היא להדפיס בחלק האחורי של החולצה את שמה של הקייטנה או מידע נוסף כמו שמו של הילד, שמה של הקבוצה בתוך הקייטנה ועוד.

חולצות קיציות

החולצות הקיציות הנוחות ביותר הן טריקו לייקרה, כותנה וחולצות דרייפיט. בהתאם לצורך בוחרים את הבד המתאים ביותר ואת הגדלים של החולצות כדי שיתאימו לכל הילדים שאמורים לקבל חולצה אחת לכל אחד או יותר מכך.

אפשרויות הגרפיקה הן רבות, אפשר להיחשף אליהן באתר האינטרנט ולבחור מתוך ההיצע הגדול של הדגמים הקיימים או לייצר לוגו התואם את האירוע ובמפעל ידפיסו קובץ זה על גבי החולצות על פי ההנחיות המדויקות של הלקוח. קיימת אפשרות לייצר כל כמות רצויה, החל בחולצה בודדת ועד כמות עצומה של חולצות זהות או שונות. קראו בהרחבה על דפוס דיגיטלי!

חולצות למסיבות

למסיבות מרגשות כמו מסיבת רווקות, מסיבת רווקים, חגיגת סיום בגני הילדים או בבתי הספר, מדפיסים לכל משתתף חולצה עם שמו של הרווק, שמה של הרווקה, מוסיפים כיתוב מצחיק ואם מדובר בילדים מציינים את שמו של הילד ומוסיפים תמונה שלו על חולצה עם סמל בית הספר. התוצאה הסופית היא מושלמת ואין אחד שלא יביא על הכיתוב, התמונה והציור המקסים שיופיע עליהן. ראו לדוגמה כובעים מודפסים!

מדים לעבודה

העובדים מייצגים את מקום העבודה שלהם ולכן זה מאד טבעי שהם ילבשו חולצה ומכנסיים שעליהם מודפסים הלוגו המוכר של החברה. הופעה זו היא מרשימה, כך הלקוחות גם מזהים את שם החברה והדבר מעלה באופן ניכר הן את המוניטין והן את התדמית של העסק. אפשר לבצע הדפסת חולצות על חולצות מכופתרות, טריקו או פולו קצרות, ארוכות, חולצות מנדפות, פוטר, קפוצ'ונים ועוד!