טכנאי הליכון – מה מחיר להגעת טכנאי?

טכנאי הליכונים(2)

המאמר באדיבות תיקון הליכון טרדמיל

הליכונים הם מתקן כושר פופולרי בישראל. לאחר שנים רבות בהן אופני הכושר היו מכשיר הכושר הביתי הנפוץ ביותר, כיום ההליכונים תופסים את מקומם. דגמים חדשים של הליכונים מעניקים חוויה של אימון מלא עם אופציה למדידת נתונים, חיבור לרשת האינטרנט ומספר אפשרויות של ריצה או הליכה. המכשירים החדישים איכותיים יותר, מהנים ובו זמנים גם יקרים. מה קורה כאשר ההליכון הביתי האהוב שלכם מתקלקל? האם ניתן לתקן מכשירי כושר? אל מי מתקשרים להזמנת תיקון מקצועי?

איך מתקנים הליכונים ביתיים?

התקלות הנפוצות בהליכונים הן : תקלות חשמל, תקלות באחד הרכיבים האלקטרוניים, תקלה ברכיב תאורה, שחיקה של הרצועה, שבר באחד החלקים. הדבר הראשון שאתם צריכים לעשות כאשר ההליכון מתקלקל זה להפסיק להשתמש בו. מיד כאשר אתם מרגישים שההליכון אינו פועל כשורה כדאי לכבות אותו, לנתק אותו משקע החשמל ולא להשתמש בו עד להגעת הטכנאי. המשך שימוש בהליכון תקול עלול לגרום להחמרת המצב או לסכן אתכם. קיימים היום אנשי מקצוע שמתמחים בתיקון הליכונים ומחזיקים במלאי של חלקי חילוף. ביקור של טכנאי הליכון נדרש להערכת הנזק שנגרם ועלות התיקון.  

כמה עולה להזמין טכנאי הליכון הביתה?

מחירים של תיקונים להליכונים נקבעים על פי מספר שעות העבודה ועלות של חלקי חילוף. לרוב, טכנאי הליכונים(2) יגבה מכם כמה מאות שקלים בעבור ביקור, בדיקה ותיקון שמתבצע במקום. אם מדובר בתיקון שדורש חלקי חילוף יקרים המחיר ייקבע בהתאם. במידה ואין אפשרות לבצע את התיקון במקום ויש צורך בהעברת ההליכון לטיפול במעבדת התיקונים – המחיר יהיה גבוה יותר וכדאי לבחון האם אכן המכשיר מצדיק את ההשקעה. אם מדובר במכשיר חדש שנמצא עדיין תחת האחריות של היצרן (לרוב האחריות תקפה לשנה ממועד הקנייה) כדאי לבחון זכאות לתיקון ללא עלות. 

אולי יעניין אותך גם תיקון הליכון VO2