טיפים לשינה טובה ללא נחירות

פתרון לנחירות

אם אתם מוצאים את עצמכם נוחרים עד כדי כך שאתם מתעוררים מהנחירות של עצמכם, המצב לא טוב. אנחנו לא יודעים האם יש כזו סיטואציה אבל אם בן הזוג מתלונן שהוא לא יכול לישון בגלל נחירות, עליכם לדעת שהמצב לא טוב.

נחירות הן לא תמיד בעיה רפואית. לפעמים מדובר בצינון שאמור לחלוף תוך כמה ימים, לפעמים זה בגלל המשקל של האדם. ככל שיש לכם יותר עודף משקל, כן יהיה לכם לישון בצורה סדירה ללא נחירות, הסיבה היא משום שהמשקל העודף מעמיס על מערכת הנשימה ולכן נשמעים חרחורים.

אז כיצד ניתן לישון טוב בלי נחירות? עד כמה הנחירות משפיעות על איכות השינה? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

שינה טובה ללא נחירות

שינה איכותית מביאה ליום פנטסטי אחריה. הרבה אנשים לא מכירים בחשיבות של איכות השינה על היום שלמחרת. למעשה, מחקרים שנעשו בשנים האחרונות בתחום השינה מראים עד כמה השינה חיונית להצלחתכם הכללית בחיים ועד כמה היא אחראית לכך שהמוח שלכם יתפקד כמו שצריך.

למשל, האם ידעתם שבזמן השינה המוח מעבד את כל המידע שלמדתם במהלך היום? משמעות הדבר היא שאם אתם לא ישנים מספיק, המוח לא מעבד את החומר שכמו שצריך ואתם תזכרו אותו פחות, אולי תבינו אותו פחות.

כדי לישון טוב כמובן שהמערכת שאחראית על אספקת החמצן בגוף שלכם, אמורה לעבוד באופן תקין ללא הפרעות. לכן, אם אתם מוצאים את עצמכם בעודף משקל, כדאי לעשות דיאטה כדי שהנחירות יפסיקו. לפעמים, אתם יכולים רק להתרגל לשנות את התנוחה בשינה ועל ידי כך להשיג שקט ואיכות שינה טובה.

לפעמים, פתרונות כאלו לא יספיקו ועליכם לפנות לטיפול רפואי כדי להפסיק את הנחירות. קראו בהרחבה על פתרון לנחירות באתר של אורנה אדריאנסן!