כנרית לחתונה

תכננתם את אירוע החתונה שלכם לפרטי פרטים, אך אינכם בטוחים איזו אטרקציה מדליקה תוכל להשתלב באירוע המרגש? כדאי לכם להזמין כנרית לחתונה שתקפיץ את האווירה באירוע בכמה רמות, ותעניק לכם ולכל המוזמנים חוויה מיוחדת וזיכרון בלתי נשכח. הכנרית היא אומנית מקצועית מתחום המוזיקה, המתמחה בנגינה על כינור המאופיין בצלילים גבוהים, נעימים ומיוחדים. כיוון שכינור הינו כלי נגינה קטן ממדים, בהשוואה לגיטרה או כלי מיתר אחרים, הנגנית תוכל לנגן בו בקלות ובנוחות וכך גם להשתלב באופן מושלם עם האורחים והאווירה.  

מוזיקה מקורית במהלך קבלת הפנים

בזמן שהאורחים יגיעו למקום האירוע כדי לחגוג יחד אתכם, הם יוכלו ליהנות משלל מנות טעימות ומשקאות איכותיים, ובנוסף גם מצלילי מוזיקה מרגיעים ונעימים שיתנגנו על ידי הכנרית. 

כניסה מרגשת ומפתיעה לחופה

רוצים להפתיע ולהדהים את האורחים בחתונה עם כניסה לחופה מרשימה במיוחד? תוכלו לעשות זאת בקלות בעזרתה של נגנית לחתונה, שתשמח להכין עבורכם עיבוד מיוחד לשיר או מנגינה אהובה שבחרתם איתם תצעדו יחד לחופה. כך כל המוזמנים לחתונה יעמדו בציפייה והתלהבות מהביצוע הייחודי והמרגש, וגם אתם תקבלו רגע מיוחד ומרגש שייזכר בליבכם לעד.

סאונד נעים לאוזן בזמן הארוחה החגיגית

בין הריקודים והחיבוקים, האורחים שלכם כמובן יתיישבו במקומותיהם כדי ליהנות משפע המנות האיכותיות שיוגשו להם במהלך האירוע. כדי שהם ימשיכו ליהנות מהאווירה המיוחדת של האירוע גם במהלך הארוחה, הנגנית תבצע מגוון ביצועים נעימים ומרגיעים באמצעות הכינור שיסבו לכולם הנאה וגם יכינו אותם לקראת סבב הריקודים הבא שצפוי להתחיל לאחר הארוחה.

מוזיקה מקפיצה ומיוחדת במהלך הריקודים

גם במהלך הריקודים ברחבה הכנרית לחתונה תדע להשתלב בצורה הטובה ביותר, כיוון שהכינור עליו היא תנגנן הוא כינור חשמלי ולא סטנדרטי. כינור כזה מפיק צלילים ברורים, עמוקים ומודגשים יותר כך שהנגנית תוכל להשתלב בצורה מושלמת עם צלילי הסאונד המושמעים מעמדת הדיג'יי.