שוברים לאסקייפ רום – האם חדרי בריחה עדיין קיימים

אחת מהדרכים להעביר את הזמן בכיף עם בני משפחה וחברים היא באמצעות הפעלה קבוצתית, כזו שלא רק תעביר את הזמן מהר אלא גם תעניק רגעים מהנים ומגבשים בין כולם שתמיד כיף להיזכר בהם בעתיד. כיום ישנן אינספור אפשרויות לפעילות קבוצתיות, כאשר אחת מהן היא משחק האסקייפ רום שמציבה שלל משימות ואתגרים קבוצתיים.

בעבר משחקי האסקייפ רום ,המוכרים גם בשם חדרי בריחה, היו בין המשחקים הפופולריים והטרנדיים ביותר אך גם כיום מדובר על פעילות מהנה ומיוחדת עבור קבוצות שאסור לפספס, במיוחד אם אף פעם בעבר לא חוויתם את המשחק הזה. לכן אם אתם מחזיקים בידכם שוברים לאסקייפ רום ותוהים אם לא מדובר על משחק שכבר לא קיים, כדאי שתדעו כי תוכלו למצוא מגוון מקומות בהם תוכלו לממש את השוברים וליהנות ממשחק משימות כיפי במיוחד.

מהו חדר בריחה/אסקייפ רום?

אסקייפ רום, ובתרגום לעברית חדר בריחה, הינו משחק הרפתקאות סוחף ומאתגר המתרחש בחדר נעול המציב בפני השחקנים שלל חידות ומשימות בדרגות קושי שונות, כאשר המטרה המרכזית של המשחק היא להצליח לפתור את כולן כדי להימלט מהחדר הסגור בו השחקנים "כלואים".

למי המשחק מתאים?

כיוון שמדובר על משחק משימות המתרחש בזמן קצוב, הוא ייעודי עבור מספר של משתתפים כדי שהם יוכלו לעבוד יחד כדי לפתור את המשימות. ישנם חדרי בריחה ייעודיים לכמות מסוימת של משתתפים, בין אם מדובר על קבוצה גדולה או קבוצה של 2-3 משתתפים בלבד. המשחק יכול להתאים לטווח רחב של גילאים, מילדים קטנים ועד מבוגרים.

שוברים לאסקייפ רום יעניקו לכם את ההזדמנות לחוות משחק קבוצתי מגבש ומהנה לכל מסיבה, הפעלה או סתם זמן משפחתי יחד עם הילדים.

אולי יעניין אותך גם שוברים לארוחת בוקר